"Real" pakilo į antrą vietą © Eurofootball.lt
Vienintelėse ketvirtadienį žaistose Ispanijos čempionato 36 turo rungtynėse pergalę svečiuose 3-2 iškovojo Madrido "Real" ir pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą, žemyn nustumdami "Valencia".

"%c00005" 2 - 3 Madrido "%c00003"
34` [0 - 1] Roberto Carlos (11 m.)
60` [0 - 2] Roberto Soldado
70` [0 - 3] Robinho
76` [1 - 3] Matabuena
90` [2 - 3] Matabuena

Rungtynėse Santandere "Real" į priekį išsiveržė 34-ą minutę, kai brazilo Robinho uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavo jo tautietis Roberto Carlosas. Įpusėjus antrajam kėliniui po Raulio smūgio-perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė jaunasis Roberto Soldado, o dar po dešimties minučių po Guti perdavimo pasižymėjo pats Robinho.

Vis tik net trys įvarčiai be atsako nesugniuždė šeimininkų: po šešių minučių saugas Sergio Matabuena pasiuntė atšokusį kamuolį į vartų kampą, o pirmą pridėtinio laiko minutę vėl pirmas prišoko prie po baudos smūgio atšokusio kamuolio.