Ispani jos superklubo, šiame sezone likusio be titulų, Madrido "%c00003" taryba nusprendė išleisti apie 90 milijonų eurų (apie 312 milijonų litų) naujų žaidėjų įsigyjimui šią vasarą.

Klubo vadovai jau dabar turi preliminarų sąrašą žaidėjų, kuriuos norėtų įsigyti už šią sumą. Tai Italijos grando "%c00028" trio - %p01797, %p01791 bei %p01780, Ispanijos čempionės "%c00004" gynybos ramstis argentinietis %p00010, "%c00091" saugas %p01026 bei geriausiu šių metų Afrikos futbolininku pripažintas "%c00021" puolėjas kamerūnietis %p00825.

Pažvelgus į šį sąrašą, darosi aišku, kad pagrindinis "Real" vadovų prioritetas, po tokio nesėkmingo sezono, yra gynyba - net du, vienais geriausių pasaulyje laikomi gynėjai - argentiniečiai Ayala ir Samuelis - taptų beveik nepramušama siena varžovų puolėjams. Tam, kad ta siena tikrai būtų nepramušama, "Real" ketina įsigyti ir jaunąjį Xabi Alonso, kuris žaistų gynybinio saugo pozicijoje, kurioje jam labai puikiai sekasi.

Jei tikėti "Real" vadovų pažadais, tai kitamet, grįžus dar ir Fernandui Morientesui, prisidėjus Italijos rinktinės žvaigdžei Totti bei kamerūniečiui Eto`o, "Real" taptų žymiai galingesne komanda, nei šiemet. Tačiau neverta užmiršti, kad net su šiemetine sudėtimi, "Real" buvo laikomi pagrindiniais favoritais visuose turnyruose, kuriuose tik dalyvavo, tačiau, kaip paaiškėjo, "Los Galacticos" liko visai be titulų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos