„Real“ pergalės prieš „Valencia“ fone – įspūdingas K. Benzema įvartis ir M. Asensio sugrįžimas © AP nuotr.

Ketvirtadienį vėlai vakare buvo sužaistos paskutinės dvejos Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 29-ojo turo rungtynės.

Zinedine‘o Zidane‘o treniruojamas Madrido „Real“ klubas pratęsė pergalių seriją rezultatu 3:0 nugalėjęs „Valencia“ futbolininkus.

Antrajame kėlinyje įsivažiavę „baltieji“ po pergalės išlaiko 2 taškų deficitą prieš „Barcą“. Pastaroji šį savaitgalį žais su „Sevilla“.

„Real“ ekipa į priekį įsiveržė 61-ąją minutę, kai po Edeno Hazardo perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema.

74-ąją minutę įvyko vienas gražiausių šio sezono epizodų – pirmą kartą po sunkios traumos, kurią patyrė praėjusią vasarą, aikštėje pasirodęs Marco Asensio pirmuoju prisilietimu prie kamuolio atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame sezone.

Ispanas žengė į aikštę, kai „Real“ atliko kampinį. Ferlandas Mendy gavo kamuolį prie šoninės linijos ir puikiu reidu „išrašė“ perdavimą M. Asensio.

86-ąją minutę galutinį žodį tarė tas pats K. Benzema. Jis įspūdingu šūviu įtvirtino pergalę bei pasižymėjęs dubliu tapo penktu rezultatyviausiu visų laikų „Real“ žaidėju. Be to, rezultatyvaus perdavimo autoriumi šioje atakoje tapo ne kas kitas, o M. Asensio.

Kita ketvirtadienio vakaro dvikova baigėsi gana netikėta „Real Sociedad“ nesėkme 0:2 prieš „Alaves“.

„Real Madrid“ 3 – 0 „Valencia“

„Alaves“ 2 – 0 „Real Sociedad“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 2
  • Napalys

Visai padoriai atlose tiek Kazys tiek Valverde. Su aukštu priešingu, tokia komanda kaip Valencia visada sugebės pasidaryti 2-3 geras progas, kaip besistengtum. Bet esmė, kad RM pasidarė, dėl šios taktikos pasidarė 10 progu

• 0
  • TomasHalaMadrid
    valverde tai valverde

Jis tiesiog nesimate aiksteje, o vat ka Casemiro isdarinejo pirmas 80 minuciu, tai realiai valencia daugeli sansu imust turejo tiesiogiai del jo klaidu

Nu matai, Kazimieras yra atraminis saugas. Be jo agresyvios ginybos irgi daug prasileista butu buve lygoje. Vakar pramazino, tiek pat kiek ir gelbejo. Tokioje Zizou taktikoje Kazys yra nepakeiciamas, nebent keistusi zaidimo schema

• +1
  • valverde tai valverde

• 0
  • na ka

Sevilla turi siandien imt pries Barca. Lopetegui, tu mums skolingas. Hala Madrid!

• +3
    Napalys

Manau, Valverde į kraštą statė ne dėl jo puolamuju savybių. Jos nėra labai geros pas jį. Bet jis gerai presinguoja, greitai bėga į gynyba priesininku kontrataku metu bei gerai perima kamuolius

Tik vakar to nesimate. Pasimetes vaikezas buvo tiek ginantis, tiek puolant!