"Real" pirmajame kėlinyje subombardavo "Sevilla", "Valencia" išplėšė svarbią pergalę (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė "Sevilla". Pastaruoju metu puolime strigusi "baltųjų" ekipa kaip reikiant pasilinksmino "Santiago Bernabeu" stadione - per pirmąjį kėlinį pasiekė penkis įvarčius ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Jau 3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nacho. Vėliau savo žodį tarė savo penkis "Auksinius kamuolius" prieš rungtynes pristatęs Cristiano Ronaldo - portugalas 23-ąją minutę pasižymėjo po puikaus Marco Asensio perdavimo, o kiek netrukus realizavo ir 11 metrų baudinį.

38-ąją minutę po puikios kontratakos pasižymėjo Toni Kroosas, o galutinį tašką pirmojo kėlinio pabaigoje padėjo savo pirmąjį įvartį "Real" gretose pasiekęs Achrafas Hakimi.

"Real" po pergalės pakilo į trečiąją poziciją ir nuo "Barcelona" bent laikinam sumažino atsilikimą iki penkių taškų.

Dar kitoje akistatoje Madrido "Getafe" ir "Eibar" pasidalino po tašką, o "Deportivo" palaužė "Leganes".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Valencia" savo stadione susigrūmė su Vigo "Celta". "Šikšnosparniai" rezultatu 2-1 pasiekė pergalę ir sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki dviejų taškų.

28-ąją minutę Simone Zaza išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Iago Aspasas išlygino rezultatą. Pergalę "Valencia" ekipai atnešė tikslus Dani Parejo 11 metrų baudinys, realizuotas 81-ąją minutę.

"Real Madrid" 5 - 0 "Sevilla"
3' [1 - 0] Nacho
23' [2 - 0] C. Ronaldo
31' [3 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
38' [4 - 0] T. Kroos
42' [5 - 0] A. Hakimi

"Getafe" 0 - 0 "Eibar"

"Deportivo" 1 - 0 "Leganes"
24' [1 - 0] Adrian

"Valencia" 2 - 1 "Celta"
28' [1 - 0] S. Zaza
46' [1 - 1] I. Aspas
81' [2 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • .

Idealios Real rungtynės, idealios ronaldo rungtynės, realiai 2 įvarčius įmušo, 2 sukūrė, po balionio motyvacijos gavo, atsigavęs pzda

• +3
  • 4tech

Cha CR vėl apataškė veidus savo heiteriams! Unikalus futbolininkas, tokio tikriausiai daugiau niekada nebus... Puikus žaidimas, puiki pergalė!

• +3
  • gud
    L3

kiek jūs apie ta Isco svaigstat 😀 😀 su juo Real praėjusiais metais puikų futbolą žaidėm, mušė daug golų, laimėjo ČL, Liga, o staiga jis inkaras?? nusišnekat. Inkaras buvo tas, kad Real neišnaudodavo savo progų, pagrindinis mušėjas turėjo du golu.. Bale išvis nėra, Benzy nemuša, nebuvo golu, o snd komanda įjungė taikiklį ir prašau. Visuose tuose mačuose nelaimėtuose mačuose ar su Bilbao, ar Atltico, ar Betis ar Valencia lb lb daug šansų turėjo Real, tik kad neįmušė ir tiek.

Su Isco praita sezoną žaidėm 4-3-3, su Isco dešinėj vietoj Bale. Šį sezoną 4-4(1-2-1)-2. Šiandien buvo aiškus 4-4-2 pereinantis į (4-2-4), nes tiek Lucas tiek Asensio dirbo abiejuose galuose ir visur davė pakankamai palaikymo. Tiesiog Realui toks formationas žymiai labiau tinka. Kalba nėra apie tai, kad Isco blogas, Isco superinis, bet nu netelpa jis čia niekaip. Jis tilptų 4-5-1 puikiai, bet tada visą komandos žaidimą aplink tai reiktų lipdyti - aukštas spaudimas, trumpi perdavimai, kamuolio kontrolė žodžiu iš esmės Pepo Barcos stilium. Nereik fanatizuot žaidėjo ir kliedėt dėl jo.

• +4
  • haha

Bet didziausi *** tai jus jis pasieke savo.. Visada minite ji.Tas pats kas mineda padaryti zviozda.Ne daug atsiliekate.

• +3
  • Napalys

Kad subombardavo Sevilios vartus nenustebau. Nustebau, kad neprasileido nei vieno...