"Real" po permainingos kovos palaužė "Valladolid" ekipą (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo žaidžiamos ketverios Ispanijos "Primera" čempionato rungtynės.

Po permainingos kovos čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ išvykoje palaužė „Valladolid“ futbolininkus rezultatu 3 – 2.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai po sumaišties baudos aikštelėje ir Manucho įvarčio iš poros metrų, tačiau jau po penkių minučių Karimas Benzema rezultatą išlygino.

Įpusėjus pirmajam kėliniui tas pats Manucho smūgiu galva dar kartą išvedė „Valladolid“ futbolininkus į priekį. Šįkart Jose Mourinho auklėtiniams rezultatą išlyginti prireikė kiek daugiau nei 20 minučių. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje po gražios kombinacijos kamuolys šeimininkų vartuose atsidūrė po Mesuto Ozilo tikslaus smūgio.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 20 minučių rezultatą savo komandos naudai persvėrė pirmojo „Real“ įvarčio autorius M.Ozilas, o „Los Blancos“ išlaikė šią persvarą iki pat rungtynių pabaigos.

Kitose rungtynėse solidų žaidimą demonstruojanti „Malaga“ sutriuškino „Granada“ futbolininkus rezultatu 4 – 0.