"Real" puolimo mašina nubloškė "Celta" ekipą, "Atletico" išvargo pergalę (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos aštuonios 37-ojo turo rungtynės.

Itin sunkią pergalę išvykoje prieš to pačio miesto komandą "Getafe" pasiekė Madrido "Atletico". Koke įvartis nulėmė minimalią "Rojiblancos" pergalę.

"Atletico" įsirašė 78-ąjį tašką į savo sąskaitą ir praktiškai užsitikrino antrąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Sevilla" namuose pristabdė Sevilijos "Real Betis". Prie naujo trenerio tik pergales skynusi "Sevilla" miesto derbyje išsiskyrė lygiosiomis 2-2.

5-ąją minutę Marcas Bartra išvedė "Real Betis" į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Ben Yedderis ir Simonas Kjaeris sugebėjo sukrauti pranašumą svečiams. Vis dėlto 81-ąją minutę Lorenas neleido "Sevilla" ekipai išsivežti pergalės ir mačas baigėsi lygiosiomis.

Likę susitikimai finišavo "Real Sociedad", "Alaves", "Villarreal", "Eibar" ir "Valencia" pergalėmis.

Paskutinėse rungtynėse Madrido "Real" užbaigė sezoną žaisdami savo stadione. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai su savo žiūrovais atsisveikino skambiai - pralaimėjimą savaitės viduryje patyrę "baltieji" atsitiesė ir rezultatu 6-0 sudaužė Vigo "Celta".

Pirmajame kėlinyje siautėjo Garethas Bale'as - du tikslūs valo smūgiai sukrovė dviejų įvarčių pranašumą. 32-ąją minutę į nokdauną varžovus pasiuntė puikiu smūgiu pasižymėjęs Isco.

Antrajame kėlinyje "Real" nestabdė arklių puolime ir toliau mušė įvarčius - 52-ąją minutę pasižymėjo Achrafas Hakimi, o dar vėliau po įvartį pridėjo Toni Kroosas ir į savus vartus pasižymėjęs varžovas.

"Real Madrid" 6 - 0 "Celta" (VIDEO)
13' [1 - 0] G. Bale
30' [2 - 0] G. Bale
32' [3 - 0] Isco
52' [4 - 0] A. Hakimi
74' [5 - 0] S. Gomez (į savus vartus)
81' [6 - 0] T. Kroos

"Getafe" 0 - 1 "Atletico" (VIDEO)
8' [0 - 1] Koke
77' F. Faijr ("Getafe") nerealizavo 11 m. baudinio

"Real Betis" 2 - 2 "Sevilla" (VIDEO)
5' [1 - 0] M. Bartra
57' [1 - 1] W. Ben Yedder
79' [1 - 2] S. Kjaer
81' [2 - 2] Loren

"Real Sociedad" 3 - 2 "Leganes"
18' [1 - 0] M. Oyarzabal
25' [2 - 0] S. Canales
26' [2 - 1] D. Rico
53' [2 - 2] Guerrero
78' [3 - 2] W. Jose (11 m. baudinys)

"Alaves" 3 - 1 "Athletic"
43' [1 - 0] J. Guidetti
60' [2 - 0] Munir
77' [3 - 0] Ibai
79' [3 - 1] I. Muniain

"Deportivo" 2 - 4 "Villarreal"
2' [0 - 1] S. Castillejo
31' [0 - 2] M. Trigueros
45' [0 - 3] S. Castillejo
58' [1 - 3] Borja
88' [2 - 3] Borja
90+2' [2 - 4] D. Cheryshev

"Eibar" 1 - 0 "Las Palmas"
5' [1 - 0] Charles

"Girona" 0 - 1 "Valencia" (VIDEO)
61' [0 - 1] L. Vietto