"Real" su C. Ronaldo priešakyje "subombardavo" "Celta" vartus (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse 17 valandą Lietuvos laiku prasidėjo 28-asis turas, kuriame sužaistos keturios rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" futbolininkai susigrūmė su Vigo "Celta". Mažai šansų šiame sezone Ispanijoje turinti Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda antrajame kėlinyje nušlavė iš po savo kojų svečius iš Vigo.

Pirmajame kėlinyje vyravo blankus žaidimas, tačiau 41-ąją minutę Pepe pavyko išvesti šeimininkus į priekį. Kaip vėliau parodė rezultatas, tai buvo tyla prieš audrą.

Antrasis kėlinys prasidėjo galingai, o pagrindiniu herojumi tapo Cristiano Ronaldo. 50-ąją minutę galingu smūgiu iš toli portugalas nuginklavo varžovų vartininką, o po aštuonių minučių kritikus nutildė ir realizuotu baudos smūgiu.

31-erių metų futbolininko šou tęsėsi ir toliau. Varžovai spėjo sušvelninti atsilikimą, bet 64-ąją minutę C. Ronaldo realizavo puikiai sukurta progą iš Isco, o savo ketvirtąjį įvartį geriausias 2014 metų futbolininkas pelnė po 12 minučių. Vėliau prie varžovų triuškinimo prisidėjo po keitimo aikštėje pasirosdęs Jese Rodriguezas.

Galutinis taškas buvo padėtas 81-ąją minutę. Puikų įvartį pelnė po daugiau nei mėnesio su puse aikštėje pasirodęs Garethas Bale'as. "Real" po pergalės bent laikinai antroje vietoje esantį Madrido "Atletico" pavijo iki minimumo.

Kitose rungtynėse "Villarreal" namuose nusileido "Las Palmas" vienuolikei, o Madrido "Getafe" išplėšė lygiąsias prieš "Sevilla".

"Real Madrid" 7 - 1 "Celta"
41' [1 - 0] Pepe
50' [2 - 0] C. Ronaldo
58' [3 - 0] C. Ronaldo
62' [3 - 1] I. Aspas
64' [4 - 1] C. Ronaldo
76' [5 - 1] C. Ronaldo
77' [6 - 1] Jese
81' [7 - 1] G. Bale

"Villarreal" 0 - 1 "Las Palmas"
30' [0 - 1] D. Garcia

"Getafe" 1 - 1 "Sevilla"
79' [0 - 1] E. Banega
86' [1 - 1] E. Velazquez

"Deportivo" 3 - 3 "Malaga"