"Real" susitvarkė su "Villarreal", "Valencia" varžovams atrašė šešis įvarčius

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar penkerios 36-ojo turo rungtynės.

Šį sezoną Ispanijos futbolo gerbėjus stebinanti Madrido "Getafe" yra arti patekimo į UEFA Čempionų lygą. Ispanijos sostinės ekipa namuose įveikė "Gironą" ir likus dviems turams iki pirmenybių pabaigos įsitvirtino ketvirtoje pozicijoje.

16-ąją minutę 37-erių metų komandos veteranas Jorge Molina išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę antrajame kėlinyje užtvirtino Angelis.

"Getafe" komanda po pergalės prieš šiame ture pralaimėjimą patyrusią "Sevillą" įgijo trijų taškų pranašumą. "Getafe" turi geresnį tarpusavio rungtynių santykį, todėl net ir komandoms surinkus vienodą taškų skaičių, "Sevilla" negalės pakilti pozicija aukštyn.

Pagrindine "Getafe" konkurente tapo "Valencia", kuri rezultatu 6:2 sutriuškino "Huescą" ir susilygino taškais su "Sevilla". "Šikšnosparniai" turi geresnį tarpusavio rungtynių santykį, todėl jeigu susilygins taškais su "Getafe", jie liks ketvirtoje vietoje.

"Valencia" jau pirmajame kėlinyje įmušė net penkis įvarčius. Po dublį į savo sąskaitą įsirašė Rodrigo ir Santi Mina.

Kitose rungtynėse į pergalių kelią grįžo Madrido "Real" komanda. Mariano Diazo dublis ir dar vienas tikslus Jesuso Vallejo įvartis nulėmė pergalę 3:2 prieš "Villarreal".

"Submarinai" sykį buvo išlyginę rezultatą, o antrajį įvartį pasiekė jau iki rungtynių pabaigoms likus vos keliolikai sekundžių.

Dar kitose rungtynėse "Real Betis" nusileido "Eibar", o "Real Valladolid" įveikė "Bilbao".

"Real Madrid" 3 - 2 "Villarreal"
2' [1 - 0] Mariano
11' [1 - 1] G. Moreno
40' [2 - 1] J. Vallejo
49' [3 - 1] Mariano
90+4' [3 - 2] J. Costa

"Getafe" 2 - 0 "Girona"
16' [1 - 0] J. Molina
77' [2 - 0] Angel
69' B. Garcia ("Girona") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 1 - 0 "Real Betis"
45+1' [1 - 0] Cote
67' G. Lo Celso ("Real Betis") nerealizavo 11 m. baudinio

"Valladolid" 1 - 0 "Athletic"
21' [1 - 0] W. Rubio

"Huesca" 2 - 6 "Valencia"
2' [0 - 1] D. Wass
16' [0 - 2] Rodrigo
20' [0 - 3] S. Mina
32' [0 - 4] S. Mina
40' [0 - 5] X. Etxeita (į savus vartus)
51' [0 - 6] Rodrigo
66' [1 - 6] G. Melero
90+2' [2 - 6] A. Gallar (11 m. baudinys)