„Real“ tik per plauką išvengė antrojo pralaimėjimo Čempionų lygoje © AP nuotr.

Antradienį startavo antrojo UEFA Čempionų lygos turo kovos.

Arti antrojo pralaimėjimo B grupėje buvo Madrido „Real“ ekipa, kuri išvykoje tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė tašką mače su „Monchengladbach“ – rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Šeimininkus į priekį vedė Marcusas Thuramas, kuris 33-ąją minutę išvedė „Gladbach“ į priekį, o 58-ąją padvigubino Vokietijos komandos pranašumą.

Vis tik „Real“ rankų nenuleido ir 87-ąją minutę gražiu smūgiu intrigą rungtynėse atgaivino Karimas Benzema.

Tašką „karališkasis“ klubas išplėšė jau per pridėtą laiką, kuomet pasižymėjo Casemiro.

Tikra drama vyko A grupės rungtynėse, kur Madrido „Atletico“ namuose 3:2 palaužė „Salzburg“ ekipą.

Madrido klubas į priekį išsiveržė 29-ąją minutę po tikslaus Marcoso Llorente smūgio, tačiau jau 40-ąją minutę rezultatą išlygino Dominikas Szoboszlai.

„Salzburg“ pačioje antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį – 47-ąją minutę pasižymėjo Mergimas Berisha, tačiau vos po penkių minučių rezultatas tapo lygus po Joao Felixo įvarčio.

Tas pats portugalas 85-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį ir išplėšė pergalę savo komandai.

„Liverpool“ 2:0 „Midtjylland“

„Marseille“ 0:3 „Manchester City“

„Atalanta“ 2:2 „Ajax“

„Porto“ 2:0 „Olympiacos“