„Real“ tik per plauką išvengė antrojo pralaimėjimo Čempionų lygoje © AP nuotr.

Antradienį startavo antrojo UEFA Čempionų lygos turo kovos.

Arti antrojo pralaimėjimo B grupėje buvo Madrido „Real“ ekipa, kuri išvykoje tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė tašką mače su „Monchengladbach“ – rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Šeimininkus į priekį vedė Marcusas Thuramas, kuris 33-ąją minutę išvedė „Gladbach“ į priekį, o 58-ąją padvigubino Vokietijos komandos pranašumą.

Vis tik „Real“ rankų nenuleido ir 87-ąją minutę gražiu smūgiu intrigą rungtynėse atgaivino Karimas Benzema.

Tašką „karališkasis“ klubas išplėšė jau per pridėtą laiką, kuomet pasižymėjo Casemiro.

Tikra drama vyko A grupės rungtynėse, kur Madrido „Atletico“ namuose 3:2 palaužė „Salzburg“ ekipą.

Madrido klubas į priekį išsiveržė 29-ąją minutę po tikslaus Marcoso Llorente smūgio, tačiau jau 40-ąją minutę rezultatą išlygino Dominikas Szoboszlai.

„Salzburg“ pačioje antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį – 47-ąją minutę pasižymėjo Mergimas Berisha, tačiau vos po penkių minučių rezultatas tapo lygus po Joao Felixo įvarčio.

Tas pats portugalas 85-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį ir išplėšė pergalę savo komandai.

Aksana

Didžiausi sveikinimai!!!! Nors esu Monchengladbacho Brussia klubo fanė, net aš nesitikėjau, kad jie taip gerai pradės čempionų lygos sezoną!

Uz ka minusai jai?😃) sveikinu tave 😃))!!!

• 2
  • carlos (IP: a6e9e17d0)

Vėl tas pats per tą patį, tik šįkart problema ne tiek gynyba buvo, o kad nėra kam užbaigti normaliai. Stumdo stumdo tą kamuolį ir skersuoja, Benzas net geriausiais laikas labai smarkiai dėl kamuolių nepakovodavo, dabar tai išvis be prasmės, dar pridėjus super Vinicious finishingą ir gaunasi, na iš teigiamų dalykų, kad vis dėlto prispaudė šiaip taip ir išlygino ir kad hazardas grįžo ir lygtais sugebėjo nesusitraumuoti per tas dvidešimt minučių 😃

• hm (IP: cfc8c7610)

Viniciuos, starte tai gyvenime nebenorėčiau matyti, jo visi gebėjimai tai bėgti ir vienas tas pats triukas metimasis pro žmogų, o taip naudos nulis, jis jau 3 sezoną įrodinėja, kad nesugeba būti starti žaidėju, jo visas gerumas visados būna, kai išeina po keitimo, kai visi nuvarge. Tikėkimes Hazardas nebestraumuos ir šiaip smagu būtų pamatyti Jovičių su benzema starte, nes kai la ligoj žaidė, bent man tai žymiai geriau atrodė tiek Benzas tiek Jovičius nors jis labai buksuoja, bet visai kitokias erdves susikuria su tokiu išsidėstymu