"Real" turėjo problemų su lygos autsaideriais, "Valencia" išvykoje palaužė "Sevillą"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės penkerios 29-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė lygos autsaiderius "Huesca" futbolininkus. Eksperimentų į sudėtį įnešęs Zinedine'as Zidane'as vos neprisižaidė, tačiau "Real" vis tiek džiaugėsi pergale.

3-ąją minutę "Huesca" netikėtai įsiveržė į priekį, tačiau 25-ąją minutę Isco po Brahimo Diazo perdavimo išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje "Real" žaidė užtikrinčiau ir 62-ąją minutę persvėrė rezultatą – Dani Ceballosas po Karimo Benzema perdavimo išvedė "baltuosius" į priekį.

Visgi 74-ąją minutę "Huesca" standartinės situacijos metu vėl atstatė lygybę šiose rungtynėse. Komandos artėjo link lygiųjų, tačiau 89-ąją minutę savo žodį tarė K. Benzema, kuris puikiu smūgiu išplėšė pergalę šeimininkams.

"Real" išlieka trečioje pozicijoje, nuo "Atletico" atsilikdamas 2 taškais. "Huesca" žygiuoja paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kitose nemažo susidomėjimo sulaukusiose rungtynėse "Valencia" išvykoje minimaliu skirtumu palaužė "Sevilla". Pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Dani Parejo.

"Valencia" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją, o "Sevilla" liko už jų nugaros.

Likę mačai baigėsi lygiosiomis Valensijoje, Madride ir Valjadolide.

"Real Madrid" 3 - 2 "Huesca"
3' [0 - 1] Cucho
25' [1 - 1] Isco
62' [2 - 1] D. Ceballos
74' [2 - 2] X. Etxeita
89' [3 - 2] K. Benzema

"Levante" 2 - 2 "Eibar"
5' [1 - 0] J. Morales
19' [1 - 1] G. Escalante
26' [2 - 1] R. Rochina
78' [2 - 2] S. Enrich

"Rayo" 1 - 1 "Real Betis"
34' [1 - 0] R. De Tomas
81' [1 - 1] C. Tello

"Sevilla" 0 - 1 "Valencia"
45' [0 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)

"Valladolid" 1 - 1 "Real Sociedad"
9' [1 - 0] Keko
79' [1 - 1] M. Oyarzabal