„Real“ turėjo vargti su „Sevilla“ © AP nuotr.

Ispanijos čempionai „Real“ iškovojo sunkią pergalę namuose.

Po 90 minučių kovos Carlo Ancelotti auklėtiniai 3:1 palaužė „Sevilla“ futbolininkus.

„Real“ rungtynėse į priekį įsiveržė jau 5-ąją minutę. Po puikaus Viniciaus Junioro perdavimo pasižymėjo Luka Modričius.

Po įvarčio iniciatyvą ir kamuolio kontrolę perėmė „Sevilla“. Tiesa, „karališkasis klubas“ turėjo keletą gerų progų rezultatą padvigubinti.

Galiausiai, 54-ąją minutę rezultatą išlygino svečių puolėjas Erikas Lamela. Argentiniečiui puikų perdavimą išrašė Gonzalo Montielas.

„Real“ ekipai pergalę pavyko iškovoti per spurtą rungtynių pabaigoje. Vinicius 79-ąją minutę atidavė dar vieną puikų perdavimą, šįkart Lucasui Vasquezui, kuriam beliko tik pataikyti į tuščius vartus.

Vienas geriausių šio sezono žaidėjų Federico Valverde viską užbaigė 81-ąją minutę su fantastiška patranka iš toli.

Po 11-os turų Madrido ekipa toliau yra pametusi taškų vos vieną kartą.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • :)
    Kelsen

Na taip, turėjo. Su Sevilla visad Realui būna sudėtinos rungtynės, antro kėlinio pradžioj visai buvo pametę kontrolę, o ir taip visų rungtynių metu pre Sevillos vartų buvo pastatytas neblogas autobusas. Ką pats norėčiau išskirti, tai Asensio, kuris jau kelias rungtynes iš eilės kilęs nuo suolo, svariai prisideda prie žaidimo, Rodrygo, kuris "pereina" į world-class žaidėją su taktiškai protingais ir aštriais praėjimais, passais ir pan. Valverde, kuris jei išlaiko tokia forma, kitais metais TOP 5 Ballon D'or contenderis bus. Bei Vini (iš prastesnės pusės), kadangi jau kelias rungtynes iš eilės yra grįžtama į 2019 m. formą, kur dėl savanaudiškumo bei prastos realizacijos yra išsvaistoma aibė 100% progų, nors ir padarė 2 assist'us ir šiaip su kamuoliu judėjo gražiai, pastaba tik dėl realizacijų ir lemiamų perdavimų.

Placiai tu cia 😃 taip stebejau zaidima, realas turejo daug progu 😃 bet kiek neisnaudojo progu… bet manau antraste kad vargti reikejo neatitinka

• 0
  • Smauglys

Pakeite sevila vyduri ir iskart pora golu.

• 0
  • Kelsen
    :)

Idiomios antraštės 😃 Barsa laimejo 3-0 tai pervaziavo savo varzovus. O Real 3-1 turejo vargti 😀