"Real" vos neprisižaidė su "La Liga" autsaideriais, "Sevilla" palaužė "Valencia" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsėsi 13-as turas, kuriame buvo sužaistos keturios rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione susitiko šį sezoną be pralaimėjimų žygiuojanti Madrido "Real" ekipa prieš "Sporting Gijon". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau išplėšė pergalę rezultatu 2-1 ir padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų.

Rungtynių pradžia šeimininkams buvo itin sėkmingai - 5-ąją minutę Cristiano Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį, o 18-ąją susitikimo minutę po puikaus Nacho perdavimo C. Ronaldo galva padidino pranašumą.

Vis dėlto 35-ąją minutę svečiams pavyko sumažinti atsilikimą ir taip sugrąžinti intrigą.

Madride pliaupė lietus, todėl abiem komandoms sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį. 78-ąją minutę "Gijon" turėjo idealą progą atimti taškus iš lyderių, tačiau Duje Copas praspyrė 11 metrų baudinį.

"Real" iškovojo sunkią pergalę ir prieš "Barcą" bent laikinam padidino pranašumą iki 7 taškų. Be to, Zinedine'as Zidane'as įsirašė į klubą istoriją - išlygino Carlo Ancelotti nepralaimėtų rungtynių serija, kuri truko 31 susitikimą.

Kitoje dvikovoje "Malaga" rungtynių pabaigoje sukūrė tikrą futbolo fiestą ir rezultatu 4-3 pranoko La Korunjos "Deportivo", o Barselonos "Espanyol" be didesnio vargo rezultatu 3-0 sutriuškino "Leganes".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Sevilla" po atkaklios kovos rezultatu 2-1 nukovė "Valencia". 53-ąją minutę Ezequielio Garay'aus įvartis į savus vartus leido andalūzams įsiveržti į priekį, tačiau 65-ąją minutę Muniras El Haddadi išlygino rezultatą. Vis dėlto "Sevilla" triumfavo šioje dvikovoje, kai pergalingą įvartį pelnė Nicolas Pareja.

"Sevilla" po pergalės bent laikinam šoktelėjo į antrąją poziciją ir nuo lyderio "Real" išlaiko 5 taškų atsilikimą.

"Real Madrid" 2 - 1 "Sporting Gijon"
5' [1 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
18' [2 - 0] C. Ronaldo
35' [2 - 1] D. Carmona
78' D. Cop ("Gijon") nerealizavo 11 m. baudinio

"Malaga" 4 - 3 "Deportivo"
4' [0 - 1] C. Borges (11 m. baudinys)
21' [1 - 1] M. Santos (11 m. baudinys)
40' [2 - 1] S. Ramirez
56' [3 - 1] M. Santos
72' [3 - 2] F. Andone
81' [3 - 3] C. Borges
90+2' [4 - 3] P. Ontiveros

"Espanyol" 3 - 0 "Leganes"
47' [1 - 0] G. Moreno
51' [2 - 0] P. Piatti
88' [3 - 0] P. Piatti

"Sevilla" 2 - 1 "Valencia"
53' [1 - 0] E. Garay (į savus vartus)
65' [1 - 1] Munir
75' [2 - 1] M. Pareja