Rekordo nebus: grubiai klydusi „Liverpool“ ekipa turėjo pripažinti „Arsenal“ pranašumą © „Reuters“ nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą užsitikrinę „Liverpool“ futbolininkai surinktų taškų rekordo jau tikrai nepagerins.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai 36-ojo turo rungtynėse išvykoje rezultatu 1:2 nusileido Londono „Arsenal“ ekipai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 20-ąją minutę, kai rezultatyvaus perdavimo iš Andrew Robertsono sulaukęs Sadio Mane išvedė „Liverpool“ į priekį.

Svečiai pranašumu džiaugėsi vos 12 minučių. 32-ąją minutę grubiai prie savųjų vartų suklydo Virgilas van Dijkas, o savąja proga sėkmingai pasinaudojo Alexandre'as Lacazette'as.

44-ąją minutę grubiai suklydo ir „Liverpool“ vartininkas Alissonas, o „Arsenal“ į priekį išvedė Reissas Nelsonas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ praktiškai nesiskyrė su kamuolių ir nuolat kėlė pavojų varžovų vartams. Vis tik „Arsenal“ sugebėjo atsilaikyti ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Šis pralaimėjimas „Liverpool“ ekipai reiškia, kad surinktų taškų per sezoną rekordas liks nepagerintas.