Rekordu pažymėtose rungtynėse "Osasuna" išplėšė lygiąsias prieš "Barcą"

Šeštadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 3-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko Pamplonoje, kur į lygą sugrįžusi "Osasuna" priėmė šalies čempionę "Barceloną". Permaingoje kovoje, kuri buvo pažymėta istoriniu "Barcelona" įvarčiu, užfiksuotos lygiosios 2:2.

"Osasuna" drąsiai pradėjo susitikimą ir 7-ąją minutę įgijo pranašumą. Roberto Torresas po perdavimo iš krašto surado erdvės "Barcelona" baudos aikštelėje ir puikiu smūgiu nuginklavo Ter Stegeną.

Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi su vieninteliu "Osasuna" įvarčiu. "Barca" daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau šeimininkai didelių problemų neturėjo.

Antroje rungtynių pusėje Ernesto Valverde ėmesi taktinių sprendimų – į aikštę metė Arthurą ir 16-metį akademijos auklėtinį Ansu Fati.

Šis sumanymus davė vaisių jau pačioje kėlinio pradžioje – praėjusį savaitgalį pagrindinėje komandoje debiutavęs A. Fati po Carleso Perezo perdavimo galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir tapo jauniausiu žaidėju, įmušusių įvartį "Barcelona" klubo istorijoje.

64-ąją minutę savo šansu idealiai pasinaudojo ir kitas po keitimo pasirodęs žaidėjas – baudos aikštelėje atsidūręs Arthuras klastingu smūgiu pasiuntė kamuolį į "Osasuna" vartus ir "Barcelona" pirmą kartą šioje dvikovoje įgijo pranašumą.

Visgi "Osasuna" ginklų nesudėjo ir kiek netrukus įsidrąsino "Barcelona" aikštės pusėje. 80-ąją minutę vieną atakų baigėsi 11 m. baudiniu į svečių vartus – apsiginti bandęs Gerardas Pique sužaidė ranka ir "Osasuna" sulaukė auksinės galimybė išplėšti lygiąsias.

R. Torreso koja nesudrebėjo ir Pamplonos komanda išlygino rezultatą – 2:2.

Praėjusiame ture puikų pasirodymą prieš "Real Betis" surengę katalonai antrą kartą šiame sezone prarado taškus. Jų sąskaitoje dabar yra keturi taškai.

Kitose dvikovose "Getafe" pasidalino po tašką su "Alaves", o "Levante" įveikė "Real Valladolid".

Paskutinėse vakaro rungtynėse pirmąją pergalę šiame sezone pasiekė Sevilijos "Real Betis". Loreno ir Nabilo Fekiro atnešė tris taškus prieš "Leganes".

"Osasuna" 2 - 2 "Barcelona"
7' [1 - 0] R. Torres
51' [1 - 1] A. Fati
64' [1 - 2] Arthur
81' [2 - 2] R. Torres (11 m. baudinys)

"Getafe" 1 - 1 "Alaves"
24' [1 - 0] J. Molina
31' [1 - 1] Joselu

"Levante" 2 - 0 "Valladolid"
83' [1 - 0] S. Leon
90+3' [2 - 0] J. Morales

"Real Betis" 2 - 1 "Leganes"
50' [0 - 1] M. Braithwaite
54' [1 - 1] Loren
61' [2 - 1] N. Fekir