Rezultatyvi "La Liga" autsaiderių dvikova baigėsi "Deportivo" pergale (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse prasidėjo 31-asis turas.

La Korunjoje vietos "Deportivo" susigrūmė su "Malaga". Dėl išlikimo kovojančių komandų dvikovoje - dramatiška "Deportivo" pergalė rezultatu 3-2.

6-ąją minutę Lucas Perezas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje Diego Rolanas sugrąžino lygybę. Antrajame kėlinyje po tikslaus Adriano smūgio "Deportivo" vėl įgijo pranašumą, tačiau neilgam - 73-ąją minutę tas pats D. Rolanas pasiuntė antrą įvartį.

Viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis - "Malaga" sykį sudrebino vartų konstrukciją. Galiausiai sėkmė nusišypsojo šeimininkams - po greitos atakos Adrianas pelnė dar vieną įvartį ir nudžiugino jau ilgai pergalės laukusius komandos sirgalius.

"Deportivo" po pergalės pakilo į 18-ąją poziciją, tačiau nuo saugios 17-os vietos juos skiria 5 taškai.

La Korunjos ekipai tai buvo pirmoji pergalė Ispanijos pirmenybėse nuo praėjusių metų gruodžio 9-os dienos. Pergalės skonį galiausiai pajautė ir vyriausiasis komandos treneris Clarence'as Seedorfas.

"Deportivo" 3 - 2 "Malaga" (VIDEO)
6' [1 - 0] L. Perez (11 m. baudinys)
41' [1 - 1] D. Rolan
70' [2 - 1] Adrian
73' [2 - 2] D. Rolan
85' [3 - 2] Adrian