Rezultatyviame mače "Inter" palaužė "Roma" klubą, "Milan" prarado taškus (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo nugalėtojo titulą ginantis Milano "Inter" klubas, įspūdingame mače 5-3 palaužęs septintoje pozicijoje žengiančią "Roma" ekipą, kuri dvikovą baigė mažumoje.

Su 44 taškais "Inter" beveik pavijo "Napoli", kuris yra sužaidęs rungtynėmis daugiau, o nuo lyderio "Milan" atsilieka vos penkiais taškais.

Ši Italijos madų sostinės ekipa išvykoje sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su "Genoa".

Alexandre Pato išvedė svečius į priekį 29 minutę, bet prieš pat didžiąją pertrauką pusiausvyrą atstatė Antonio Floro Floresas.

Antroje pozicijoje rikiuojasi "Napoli" klubas, 2-0 įveikęs priešpaskutinėje vietoje esančią "Cesena".

Įvarčius nugalėtojams pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis Edinsonas Cavani bei Jose Sosa.

Milano "Inter" 5 - 3 "Roma"
3' [1 - 0] W.Sneijder
13' [1 - 1] F.Simplicio
35' [2 - 1] S.Eto'o
63' [3 - 1] S.Eto'o (iš 11 m. baudinio)
71' [4 - 1] T.Motta
75' [4 - 2] M.Vucinic
81' [4 - 3] S.Loria
90' [5 - 3] E.Cambiasso

62' iš aikštės pašalintas N.Burdisso ("Roma")

"Bologna" 1 - 0 "Catania"
41' [1 - 0] D.Portanova

22' iš aikštės pašalintas P.Alvarez ("Catania")

"Brescia" 2 - 0 "Bari"
17' [1 - 0] A.Diamanti (iš 11 metrų baudinio)
90' [2 - 0] A.Caracciolo

"Genoa" 1 - 1 "Milan"
29' [0 - 1] A.Pato
45' [1 - 1] A.F.Flores

Romos "Lazio" 1 - 1 Veronos "Chievo"
45' [1 - 0] A.Hernanes
64' [1 - 1] B.Cesar

"Lecce" 2 - 4 "Palermo"
17' [1 - 0] G.Giacomazzi
45' [1 - 1] F.Miccoli
50' [2 - 1] Jeda
57' [2 - 2] J.Pastore
60' [2 - 3] A.Hernandez
62' [2 - 4] J.Ilicic

"Napoli" 2 - 0 "Cesena"
13' [1 - 0] E.Cavani
90' [2 - 0] J.Sosa

"Parma" 1 - 1 "Fiorentina"
15' [1 - 0] Amauri
49'' [1 - 1] G.D'Agostino (iš 11 m. baudinio)