Rezultatyvioje dvikovoje triumfavęs "Bayern" žengė į Vokietijos taurės ketvirtfinalį

Trečiadienio vakarą sužaisti likę keturi Vokietijos taurės aštuntfinalio susitikimai.

Miuncheno "Bayern" namuose septynių įvarčių fiestoje 4:3 palaužė "Hoffenheim" futbolininkus ir tęsia kovą dėl trofėjaus.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie 8-ąją minutę pirmavo po Jerome'o Boatengo įvarčio į savo vartus. Jau 13-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė "Hoffenheim" futbolininkas Benjamini Hubneras ir rezultatas tapo lygus - 1:1.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė jau "Bayern" - 20-ąją minutę rezultatą savo komandos naudai persvėrė Thomasas Mulleris, o 36-ąją šeimininkų persvarą padvigubino Robertas Lewandowskis.

Tas pats lenkas 80-ąją minutę pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį ir jau atrodė, kad "Bayern" rungtynių pabaigoje galės jaustis užtikrintai.

Vis tik svečiai rankų nenuleido ir 82-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Munasas Dabburas, kuris jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė ir trečiąjį "Hoffenheim" ekipos įvartį. Vis tik svečiai rezultato išlyginti nebesugebėjo ir "Bayern" žengė į turnyro ketvirtfinalį.

"Bayer" 2:1 "Stuttgart"

"Verl" 0:1 "Union"

"Saarbrucken" 0:0 "Karlsruher" (11 metrų baudinių serija: 5:3)