Rezultatyvioje dvikovoje - "Valencia" pergalė, "Eibar" nugalėjo "Las Palmas" (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 30-ojo turo rungtynės.

"Valencia" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Vigo "Celta". "Šikšnosparniai" po atkaklios ir permainingos kovos iškovojo pergalę rezultatu 3-2.

16-ąją minutę svečiai iš Vigo įsiveržė į priekį, tačiau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos Danieliui Parejo pavyko išlyginti rezultatą. Antrajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Muniras El Haddadi, tačiau 80-ąją minutę į "Valencia" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Iago Aspasas.

Vis dėlto "Valencia" šioje dvikovoje pergalės išleisti nebuvo linkusi ir 86-ąją minutę Carlosas Soleris pasiekė pergalingą įvartį.

"Valencia" po pergalės pakilo į 12-ąją poziciją, o "Celta" su 41 tašku lieka 10-oje vietoje.

Kitose rungtynėse "Eibar" namuose rezultatu 3-1 pranoko "Las Palmas". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Bebe, Adrianas ir į savus vartus kamuolį pasiuntęs Aythami.

"Valencia" 3 - 2 "Celta"
16' [0 - 1] G. Cabral
38' [1 - 1] D. Parejo
67' [2 - 1] Munir
80' [2 - 2] I. Aspas (11 m. baudinys)
86' [3 - 2] C. Soler

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10270143" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Eibar" 3 - 1 "Las Palmas"
14' [1 - 0] Bebe
24' [2 - 0] Aythami (į savus vartus)
62' [2 - 1] M. Lemos
66' [3 - 1] Adrian (11 m. baudinys)