Rezultatyviose rungtynėse "Barca" palaužė "Atletico" ir pateko į Karaliaus taurės pusfinalį (VIDEO)

Vėlyvą trečiadienio vakarą Ispanijoje sužaistos vienerios atsakomosios Karaliaus taurės ketvirtfinalio rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione dėl patekimą į pusfinalį kovojo Madrido "Atletico" prieš "Barcelona". Po atakaklios kovos katalonai palaužė šeimininkus ir užsitikrino vietą kitame etape.

Madrido ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau pirmąją minutę pirmavo po Fernando Torreso įvarčio. Vos po aštuonių minučių rezultatą išlygino Neymaras.

29-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo Javieras Mascherano, po kurio pražangos teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Barcelona“ vartus, nors pražanga buvo už baudos aikštelės ribų. Raulis Garcia arbitro klaidą pavertė įvarčiu.

38-ąją minutę Madrido ekipos gynėjas Miranda netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus ir išlygino rezultatą varžovų naudai. Vos po kelių minučių po Jordi Albos perdavimo įvartį įmušė Neymaras ir „Barcelona“ pirmavo 3:2.

Po pirmojo kėlinio raudoną kortelę užsidirbo Gabi, kuris dar labiau sukomplikavo šeimininkų situaciją. 84-ąją minutę antrąją geltoną kortelę gavo Mario Suarezas, kuris prasižengė prieš Lionelį Messi ir turėjo palikti aikštę.

"Atletico" 2 - 3 "Barcelona"

(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 2-4)

1' [1 - 0] F.Torres

8' [1 - 1] Neymar

30' [2 - 1] R.Garcia (11m. baudinys)

38' [2 - 2] Miranda (į savus vartus)

41' [2 - 3] Neymar