Rezultatyviose rungtynėse „Villarreal“ patiesė „Real Betis“ ekipą © zumapress.com nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Sevilijos „Real Betis“ namuose rezultatu 2:3 nusileido „Villarreal“ klubui.

Šeimininkus 30-ąją minutę į priekį išvedė Guido Rodriguezas. 40-ąją minutę rezultatą išlygino Alexas Baena. 45+2 minutę vėl „žaliai baltus“ į priekį išvedė Willianas Jose.

48-ąją minutę kurioziškai įvartį į savus vartus įsimušė „Real Betis“ gynėjas Sokratis ir rezultatas tapo lygus 2:2. 67-ąją minutę „submarinus“ pirmąjį kartą į priekį išvedė puolėjas Alexanderis Sorlothas.

70-ąją minutę po raudoną kortelę užsidirbo Alberto Moreno ir Ezequielis Avila. Abi ekipos likusį laiką rungtyniavo be vieno žaidėjo.

Po pergalės „Villarreal“ kyla į 11-ąją lentelės vietą.

Vitorijos „Alaves“ 1:0 Madrido „Rayo Vallecano“;

Gran Kanarijos „Las Palmas“ 0:2 Bilbao „Athletic“;

Madrido „Real“ 4:0 Vigo „Celta“.