Rezultatyvūs mačai "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dar dvejos Anglijos "Premier" lygos XXXII turo rungtynės.

Įspūdingomis lygiosiomis 3-3 baigėsi mačas Birmingeme, kur po tašką pasidalino "Aston Villa" bei "Everton".

Svečiai 18 minutę pirmavo, kai po Leightono Baineso perdavimo iš krašto pasižymėjo Marouane Fellaini, o dar po kelių akimirkų persvarą padvigubino Timas Cahillas, pirmasis prišokęs prie kamuolio po to, kai Stevenas Pienaaras galva sudrebino skersinį.

32 minutę "Aston Villa" sušvelnino skirtumą - įvartį įmušė aukštaūgis Johnas Carew, - bet 53 minutę "Everton" pirmavo jau 1-3 - po Phillo Neville'o perdavimo pasižymėjo Pienaaras.

Jau netrukus Jamesas Milneris puikiu baudos smūgiu iš 20 metrų sumažino skirtumą iki minimumo, o 66 minutę Garethas Barry atstatė pusiausvyrą, realizuodamas teisėjo skirtą 11 metrų baudinį.

Kitose rungtynėse "Man City" namie 1-3 nusileido Londono" Fulham".

Pirmasis kėlinys Mančesterio vienuolikei nieko blogo nežadėjo - 28 minutę po rikošeto kamuolį į tinklą pasiuntė Stephenas Irelandas ir atrodė, kad Marko Hugheso auklėtiniams pavyks iškovoti svarbią pergalę kovoje dėl vietos, garantuojančios kelialapį į kito sezono Europos lygos turnyrą.

50 minutę po gynėjo Pablo Zabaletos klaidos pusiausvyrą atstatė Clintas Dempsey, o 59 minutę tiksliu smūgiu iš 17 metrų "Fulham" į priekį išvedė Dicksonas Etuhu.

Netrukus kitoje aikštės pusėje pavojingą Robinho bandymą atrėmė vartininkas Markas Schwarzeris, bet "Fulham" pergalę įtvirtino 83 minutę trečią įvartį pelnęs Dempsey.

Birmingemo "Aston Villa" 3 - 3 Liverpulio "Everton"
19' [0 - 1] Marouane Fellaini
23' [0 - 2] Tim Cahill
33' [1 - 2] John Carew
53' [1 - 3] Steven Pienaar
55' [2 - 3] James Milner
66' [3 - 3] Gareth Barry (iš 11 metrų baudinio)

"Man City" 1 - 3 Londono "Fulham"
28' [1 - 0] Stephen Ireland
50' [1 - 1] Clint Dempsey
59' [1 - 2] Dickson Etuhu
83' [1 - 3] Clint Dempsey