Rezultatyvus sekmadienis "Ligue 1" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiami likę 16-ojo turo susitikimai, kurie išsiskyrė savo rezultatyvumu - per tris mačus iš viso buvo įmušta net 15 įvarčių.

Dar vieną pergalę iškovojo ir savo lyderio pozicijas įtvirtino daugkartinis šalies čempionas "Lyon", namuose net 5-0 sutriuškinęs gan sėkmingai iki tol rungtyniavusį naujoką "Strasbourg". Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 13-ąją minutę, kai įvartį pelnė rezultatyviai pastaruoju metu žaidiantis švedas Kimas Kallstromas. Dar po 6 minučių "Lyon" persvarą padvigubino veteranas Juninho, o antrajame kėlinyje po Karimo Benzema, Francois Clerco ir dar vieno Kimo Kallstromo įvarčių rezultatas tapo triuškinamas.

Labai idomus ir atkaklus susitikimas vyko Bordo mieste, kur vietos "Bordeaux" priėmė "Toulouse" ekipą ir septynių įvarčių trileryje įveikę ją rezultatu reabilitavosi po praėjusiame ture patirtos gėdingos nesėkmės, kai buvo nusileista kukliam "Caen" klubui net 5-0. Mače su "Toulouse" ekipa "Bordeaux" jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 3-0 ir atrodė, jog šios rungtynės šeimininkams bus lengvas pasivaikščiojimas, tačiau antrajame kėlinyje "Toulouse" futbolininkai atrado savyje jėgų ir dėka per nepilnas 15 minučių pelnytų trijų Johano Elmanderio įvarčių sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis tik sėkmė šiame mače lydėjo šeimininkus, kurie po 86-ąją minutę pelnyto Pierre Ducasse įvarčio šventė pergalę 4-3.

Netikėčiausias sekmadienio rezultatas užfiksuotas Valensijeno mieste, kur vietos "Valenciennes" netikėtai lengvai 3-0 įveikė paprastai sėkmingai išvykose žaidžiantį "Rennes" klubą. Šeimininkai į priekį išsiveržė 13-ąją minutę, kai pasižymėjo rezultatyviausias ekipos žaidėjas Steve`as Savidanas, tačiau daugiausiai pagyrų šiame mače nusipelnė kitas "Valenciannes" žaidėjas Gregory Pujolis, antrajame kėlinyje per vieną minutę sugebėjęs du kartus pasiųsti kamuolį į varžovų vartus ir įtvirtinęs savo ekipos pergalę.

Sekamdienio rungtynių rezultatai:

"%c00055" 5 - 0 "%c00034"
13` [1 - 0] Kim Kallstrom
19` [2 - 0] Juninho
65` [3 - 0] Karim Benzema
78` [4 - 0] Francois Clerc
81` [5 - 0] Kim Kallstrom (iš 11m.)

"%c00064" 4 - 3 "%c00092"
7` [1 - 0] Wendel
33` [2 - 0] Alou Diarra
39` [3 - 0] Wendel
62` [3 - 1] Johan Elmander (iš 11m.)
71` [3 - 2] Johan Elmander
75` [3 - 3] Johan Elmander
86` [4 - 3] Pierre Ducasse

"%c00306" 3 - 0 "%c00067"
13` [1 - 0] Steve Savidan
74` [2 - 0] Gregory Pujol
74` [3 - 0] Gregory Pujol

*Turnyrinėje lentelėje įsivėlė klaida - "Valenciennes" yra sužaidęs 16 mačų ir su 25 taškais yra 5-oje vietoje, o "Rennes" su 24 taškais po 16-os turų žengia 7-oje pozicijoje. Teisingą turnyrinę lentelę galite rasti lygos skiltyje.