Richarlisono „dublis“ nulėmė sėkmingą Brazilijos startą PČ © Reuters nuotr.

Brazilija sėkmingai startavo pasaulio čempionate.

Tite auklėtiniai pirmose rungtynėse 2:0 po Richarlisono „dublio“ palaužė Serbijos rinktinę.

Pirmajame kėlinyje šimtaprocentinių progų nebuvo. Tiesa, Brazilijos rinktinėje pusproges pasižymėti turėjo Vinicius bei Raphinha, tačiau šie puolėjai įvarčio nepelnė.

Per pirmas 45 min. Tite auklėtinių vartams Serbija rimčiau nepagrasino.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios brazilai įjungė auštesnę pavarą. Iš pradžių rimtą progą vėjais paleido Raphinha, o Alexas Sandro tolimu smūgiu pataikė į virpstą.

62-ąją minutę Brazilija pagaliau atsidarė įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse. Viniciaus smūgį atrėmė Serbijos vartininkas, tačiau laiku ir vietoje buvęs Richarlisonas išvedė savo rinktinę į priekį.

Po pirmojo įvarčio Pietų Amerikos atstovai nesustojo spausti varžovus. 73 min. Richarlisonas pelnė savo antrąjį įvartį – šįkart jau nuostabiu smūgiu nuginklavęs Vanja Milinkovičių-Savičių.

Po šios pergalės Brazilija pakilo į pirmąją vietą G grupėje.

Kitame ture Tite kariauna susitiks su Šveicarija. Tuo metu Serbijos laukia Kamerūno iššūkis.