Rimto pasipriešinimo Londone nesulaukęs „Man City“ klubas iškovojo 3 taškus © Action Images via Reuters nuotr.

„Manchester City“ komanda „Premier“ lygos sezoną pradėjo pergalingai.

Londono olimpiniame stadione „miestiečiai“ 2:0 palaužė šeimininkus „West Ham United“.

Pačioje rungtynių pradžioje mačą šiek tiek užtikrinčiau pradėjo „plaktukai“, tačiau visumoje rungtynėse užtikrintai dominavo svečiai iš Mančesterio, ypatingai kontroliuodami kamuolį.

Pirmajame kėlinyje „Manchester City“ valdė kamuolį 79 proc. laiko. Debiutinį įvartį „Premier“ lygoje įmušė Erlingas Haalandas. Norvegas realizavo 11 m baudinį, kurį pats uždirbo.

Antrajame kėlinyje naujas „Man City“ puolėjas pelnė dar vieną įvartį, šįkart po nuostabaus Kevino De Bruynes perdavimo. 78-ąją minutę Haalandas buvo pakeistas po pelnyto „dublio“.

Per visą mačą „West Ham“ turėjo viso labo tik dvi pusproges pasižymėti, tačiau jų Jarrodas Bowenas ir Declanas Rice'as neišnaudojo.

Kitame ture Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose susitiks su „Bournemouth“ futbolininkais, o „West Ham“ ekipos laukia išvyka į „Nottingham Forest“ stadioną.