Rimto pasipriešinimo sulaukęs „Bayern“ žengė į Vokietijos taurės finalą © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaistas antrasis Vokietijos taurės pusfinalis.

Miuncheno „Bayern“ namuose sulaukė rimto pasipriešinimo iš šį sezoną buksuojančios Frankfurto „Eintracht“ ekpos, tačiau iškovojo pergalę rezultatu 2:1 ir žengė į turnyro finalą.

Pirmajame kėlinyje atrodė, kad „Bayern“ didesnio pasipriešinimo nesulauks, o jau 14-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ivanas Perišičius.

Vis tik antrajame kėlinyje „Eintracht“ atgaivino intrigą aikštėje, o 69-ąją minutę rezultatą išlygino Danny da Costa.

Svečiai džiaugtis galėjo neilgai – vos po penkių minučių pranašumą „Bayern“ ekipai sugrąžino Robertas Lewandowskis. Tiesa, iš pradžių teisėjo asistentas fiksavo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros sprendimas buvo pakeistas.

„Eintracht“ dar bandė gelbėtis, tačiau rezultato išlyginti nesugebėjo.

Finale, kuris Berlyne įvyks liepos 4 dieną, „Bayern“ susikaus su Lėverkuzeno „Bayer“.