Rimto pasipriešinimo sulaukusi „Chelsea“ ekipa palaužė „Aston Villą“ © Imago-Images nuotr.

Sekmadienį tęsiasi 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo kovos.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti „Chelsea“ ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė „Aston Villą“.

Nors „aristokratai“ pirmajame kėlinyje ir kontroliavo žaidimą, pirmoje mačo pusėje vienintelį įvartį 43-ąją minutę „Aston Villa“ ekipos gynėjas Kortney Hause'as.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje, o „Chelsea“ rezultatą išlygino jau 60-ąją minutę, kuomet pasižymėjo tik po keitimo aikštėje pasirodęs Christianas Pulisicas.

Po praleisto įvarčio „Aston Villa“ futbolininkai tarsi sustojo, o tuo jau 62-ąją minutę pasinaudojo Olivier Giroud, kuris išvedė savo komandą į priekį.

Šeimininkai rungtynių pabaigoje dar turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau Jotos smūgis skriejo greta virpsto.

Ši pergalė „Chelsea“ ekipai leido padidinti atotrūkį nuo penktosios vietos iki penkių taškų.

„Newcastle“ 3:0 „Sheffield Utd“
55' [1:0] A. Saint-Maximin
69' [2:0] M. Ritchie
78' [3:0] Joelinton
50' J. Egan („Sheffield Utd“) pašalintas iš aikštės