Rimto pasipriešinimo sulaukusi "Liverpool" ekipa žengė į FIFA pasaulio klubų taurės finalą

Trečiadienį buvo sužaistas antrasis FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalis, kuriame dramatišką pergalę iškovojo "Liverpool" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė "Monterrey" futbolininkus.

Anglijos ekipa į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Naby Keita.

Meksikos ekipa atsakymą surado labai greitai - jau 14-ąją minutę rezultatą išlygino pirmasis prie nuo varžovų vartininko atšokusio kamuolio suskubęs Rogelio Funesas.

Stipriausia praėjusio sezono Europos komanda į finalą žengė paskutinėmis antrojo kėlinio akimirkomis, kuomet jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį į vartus nukreipė tik po keitimo aikštėje pasirodęs Roberto Firmino.

FIFA pasaulio klubų taurės finalas bus žaidžiamas šeštadienį, o "Liverpool" jame susitiks su "Flamengo".

"Monterrey" 1:2 "Liverpool"
12' [0:1] N. Keita
14' [1:1] R. Funes
90+1' [1:2] R. Firmino