Rinconas: „Esame pasirengę kovoti prieš bet kurį varžovą“ © fk-panevezys.lt nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ po rinktinių pertraukos sugrįš į „Optibet A lygos“ kovas bei pradės itin intensyvų balandžio mėnesį. 5-ajame ture panevėžiečiai namuose priims FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Saulės miesto komanda pirmenybes pradėjo puikiai ir per kovą taip pat nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. FA „Šiauliai“ iškovojo tris pergales, kartą sužaidė lygiosiomis bei su 10 taškų rikiuojasi 2-oje pozicijoje.

Ekipą trečią sezoną iš eilės treniruoja Mindaugas Čepas, tarpsezoniu klubą papildė ne vienas Lietuvos rinktinėje rungtyniavęs futbolininkas. Pirmieji tarpusavio mačai „Optibet A lygoje“ panevėžiečiams nesiklostė sėkmingai – po pirmosios pergalės buvo patirti trys pralaimėjimai iš eilės.

Prieš artėjantį susitikimą mintimis su fk-panevezys.lt svetaine pasidalino du įvarčius pelnęs ir rezultatyvų perdavimą atlikęs Sebastianas Rinconas.

„Pirmenybės yra tikrai intensyvios, bet aš prie to vis labiau priprantu. Rezultatai atsiranda ir dėl to esu labai laimingas.

Visos rungtynės bus sudėtingos, jeigu nežaisime savo žaidimo ir neatiduosime 100 procentų savo pastangų. Esame pasirengę kovoti prieš bet kurį varžovą“, – pasakojo legionierius iš Kolumbijos.

Čempionato lyderių dvikova „Žemynos“ progimnazijos stadione vyks artėjantį šeštadienį, balandžio 1 dieną. Rungtynių pradžia – 13 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Blue blood

  Ne I ta sali atvaziavai,lietuvelej futbolo nera

  • 0
 • Blue blood

  Ne I ta sali atvaziavai,lietuvelej futbolo nera

  • 0
 • Blue blood

  Ne I ta sali atvaziavai,lietuvelej futbolo nera

  • 0

Kitos naujienos