„Riteriai“ gavo sprigtą nuo „Žalgirio“ © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygos“ 13-ajame ture įvyko antrasis šio sezono sostinės derbis – jame vėl stipresnis buvo titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“.

Vladimiro Čeburino kariauna po pirmame kėlinyje pelnyto įvarčio išlaikė savo pranašumą ir 1:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“.

Pirmoje rungtynių pusėje nominalūs šeimininkai pasirinko labai atsargų žaidimą bei į žalgiriečių vartus neatliko nė vieno smūgio. Savo ruožtu čempionai buvo aštresni ir kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Sykį Armantas Vitkauskas buvo apsigynęs nuo Mathiaso Oyewusi smūgio iš arti, tačiau 35-ąją minutę po Petaro Mamičiaus pakelto kampinio puolėjas iš Nigerijos taikliai smūgiavo galva.

Po pertraukos „Riteriai“ pakeitė savo veidą – metė į kovą Roką Filipavičių bei Gytį Paulauską ir buvo aktyvesni priekyje bei spaudė savo varžovus.

Žalgiriečius besiviję varžovai atliko porą smūgių į vartų plotą, visgi, Edvinas Gertmonas sugavo varžovų spirtus kamuolius. „Žalgiris“ turėjo puikius šansus, tačiau M. Oyewusi smūgį blokavo A. Vitkauskas, o po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Kazlauskas iš geros situacijos nepataikė į vartus.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję žalgiriečiai su 29 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, ketvirtą kartą pralaimėję „Riteriai“ su 21 tašku žengia ketvirti.