„Riteriai“ ir „Džiugo“ susidūrime – įspūdingi įvarčiai ir lygiosios © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 17-ąjį turą papuošė įdomi akistata tarp turnyro lentelės kaimynų – Vilniaus „Riterių“ bei Telšių „Džiugo“.

Atkakliame susidūrime buvo pelnyt du puikūs įvarčiai, o dvikova pasibaigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos ne sykį pavojingai atakavo: darbo turėjo Armantas Vitkauskas, o kitoje aikštės pusėje Dominykas Barauskas iš arti nenukreipė kamuolio į vartus.

54-ąją minutę driokstelėjo puikias rungtynes sužaidęs Angelis Lezama – futbolininkas iš Venesuelos įspūdingu tolimu smūgiu išvedė savo komandą į priekį, pasižymėdamas antrą kartą šiemet.

Tiesa, po 12 minučių „Džiugas“ atstatė pusiausvyrą ne ką prastesniu būdu. Brazilas Antonio Leonardo užtaisė patranką ir iš maždaug 35 metrų pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Per likusį mačo laiką abi komandos turėjo gerų šansų – paskutinis jų priklausė Aivarui Emsiui, tačiau smūgiavo tiesiai į A. Vitkauską.