„Riteriai“ įsirašė tašką Telšiuose © fkriteriai.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ 5-ajame ture gimtadienį švenčiantis Telšių „Džiugas“ sužaidė lygiosiomis su svečiais iš Vilniaus.

Baudinio rungtynių pabaigoje nerealizavęs „Džiugas“ turėjo progą iškovoti pergalę prieš Vilniaus „Riterius“, tačiau galų gale teisėjo finalinis švilpukas skelbė lygiąsias 1:1 (1:1).

Kiek aktyviau mačą pradėję „Riteriai“ įvartį pelnė pirmi – 26-ąją minutę Felipe Brisola atliko smūgį į vartus ir kamuolio skriejimo trajektorijoje atsidūręs Nathanas Palafozas nukreipė jį į vartus. Tai buvo pirmasis vilniečių įvartis šiame sezone.

Svečiai ilgai džiaugtis negalėjo, nes jau po poros minučių rezultatą išlygino Jardeu Ribeiro, kuris varžovų  vartininką nuginklavo smūgiu iš už baudos aikštelės. Už minutės „Džiugas“ turėjo dar vieną neblogą progą, tačiau puikiai sužaidė vartininkas Armantas Vitkauskas.

Permainingam pirmajam kėliniui einant į pabaigą Colinas Odutayo atliko gerą smūgį į vartus, tačiau telšiškius nuo praleisto įvarčio šį kartą gelbėjo debiutavęs vartininkas Ravi Paschoa.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai iš Vilniaus, bet, deja, savųjų progų neišnaudojo nei Mindaugas Grigaravičius, nei tas pats C. Odutayo.

Vienas iš „Riterių“ futbolininkų baudos aikštelėje sužaidė ranka, todėl į vilniečių vartus buvo paskirtas baudinys. 79-ąją minutę pasižymėti nuo 11 metrų žymos galėjęs J. Ribeiro savosios progos neišnaudojo – smūgį atrėmė A. Vitkauskas.

Po šių lygiųjų „Riteriai“ su vos vienu įmuštu įvarčiu ir toliau žengia paskutinėje lentelės vietoje, o „Džiugas“, turintis 4 taškus, rikiuojasi septintas.