"Riteriai" laimėjo mūšį prieš "Kauno Žalgirį"

Blankiai sezoną Lietuvos futbolo A lygoje pradėję Vilniaus „Riteriai“ pastaruoju metu vieną po kitos skina pergales.

Sostinės klubas laimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes, namuose 13-ojo mače 1:0 (0:0) įveikdamas turnyro lentelės kaimyną „Kauno Žalgirį“.

Per pirmąsias 15 minučių šeimininkai buvo įjungę aukštą pavarą ir ne sykį grasino varžovų vartams. Vis dėlto tiek tolimi smūgiai, tiek aštrūs perdavimai tik sykį privertė rimčiau paplušėti vartininką Martyną Matuzą, kuriam tai buvo debiutas šio sezono A lygoje.

„Kauno Žalgiris“ surengė kiek mažiau pavojingesnių atakų, tačiau žaidimas buvo apylygis ir daug veiksmo vyko aikštės viduryje.

Antrojo kėlinio pradžioje Edvinas Kloniūnas privertė savo meistriškumą demonstruoti Tomą Švedkauską, visgi, 71-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ buvo priverstas traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Renato Matosas sužaidė ranka, tad šiuo šansu užtikrintai pasinaudojo Teremas Moffi, galingu smūgiu pelnydamas septintąjį įvartį šiame sezone.

„Riteriai“ netrukus galėjo padvigubinti rezultatą. Sykį Donato Kazlausko smūgį atrėmė M. Matuzas, maža to, kitame epizode „Riterių“ atstovas pataikė virpstą. Savo šansais taip pat nepasinaudojo T. Moffi.

Kauniečiai galėjo nubausti oponentus už nerealizuotas progas: E. Kloniūnas smūgiavo virš vartų, o per pridetą laiką R. Matoso galva muštas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

„Kauno Žalgiris“ turnyro lentelėje vis dar trečias, tačiau taip pat 22 taškus turintį Vilniaus klubą lenkia tik dėl geresnių tarpusavio rungtynių rezultatų.