„Riteriai“ nepasigailėjo „Bangos“ komandos © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygoje“ į pergalių kelią sugrįžo Vilniaus „Riteriai“. Puikų antrąjį kėlinį sužaidusi sostinės komanda 16-ojo turo rungtynėse svečiuose susitvarkė su Gargždų „Bangos“ pasipriešinimu 4:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje kamuolį daugiau kontroliavo svečiai, bet kontratakas aktyviai rezgę gargždiškiai kėlė daugiau problemų varžovų gynybos linijai. 43 minutę realiausią progą įmušti turėjo Shogo Yoshikawa, kuris nepasinaudojo tuo, jog Armantas Vitkauskas paliko savo vartus – smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Iš karto po pertraukos S. Yoshikawa dar kartą buvo arti įvarčio atsidūręs priešais vartus, bet netrukus gargdžiškiai sulaukė smūgio atgal kontratakoje. Po puikaus Lucaso Diaso perdavimo, dešiniajame krašte sprintavęs Rokas Filipavičius išvedė „Riterius“ į priekį bei pelnė pirmą savo įvartį šiame sezone.

Pablo Villaro auklėtiniai atrėmė varžovų bandymus atsitiesti ir 69 minutę padvigubino pranašumą. L. Diasas baudos aikštelėje pataikė į virpstą, o atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Tomašas Vestinicky.

Rungtynėms einant į pabaigą Miguelio Moreiros auklėtiniai pavertė rezultatą triuškinamu. 83 minutę vietą kamuoliui vartų tinkle surado rezultatyviausias „Riterių“ žaidėjas Gytis Paulauskas, o jau per pridėtą laiką stipriu smūgiu galva pasižymėjo po keitimo į aikštę žengęs Dmytro Bilonogas.

Po pergalės „Riteriai“ (28 tšk.) priartėjo prie pirmaujančio trejeto, o „Banga“ (14 tšk.) rikiuojasi aštunta.