„Riteriai“ nutraukė nesėkmių seriją – pateko į taurės ketvirtfinalį © JumpStory nuotr.

Nesėkmių šleifą pastaruoju metu patiriantys „Riteriai“ namuose priėmė kitą A lygos klubą – Gargždų „Bangą“.

„Riterių“ ir „Bangos“ rungtynės Vilniuje prasidėjo atsargiu abiejų komandų žaidimu ir kokybės atžvilgiu žiūrovų tikrai nelepino.

29-ają minutę po standartinės padėties „Banga“ sukūrė pirmą pavojingą epizodą. Nuo įvarčio vilniečius gelbėjo vartų konstrukcija ir puiki Tado Simaičio reakcija. Kėlinio antroje pusėje „Riteriai“ aikštėje atrodė geriau ir vis drąsiau jautėsi varžovų baudos aikštelėje. Puikią progą išvesti aikštės šeimininkus į priekį turėjęs Donatas Kazlauskas atliko labai pavojingą smūgį, tačiau puikiai sužaidęs Ignas Driomovas savo vartus apsaugojo. „Riteriai“ pirmojo kėlinio pabaigoje atrodė gan užtikrintai, o pavojingą varžovų ataką neleistinai stabdęs Dovydas Norvilas prieš save išvydo geltoną kortelę.

Vis dėlto, aktyvus žaidimas davė vaisių. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu smūgiu į tolimą vartų kampą, kamuolį į vartus pasiuntė Donatas Kazlauskas. Paskutines penkioliką minučių dominavę „Riteriai“ į pertrauką patraukė pirmaudami rezultatu 1:0.

Antroje rungtynių dalyje įsivyravo dinamiškas futbolas, abi komandos aktyviai žaidė su kamuoliu ir grasino varžovų vartams. 61-ąją minutę „Bangos“ komanda sukūrė puikią progą pasižymėti, kuomet į vartus smūgiavo Robertas Vėževičius,  tačiau Tadas Simaitis fantastiškai gelbėjo savo komandą.

Antroje rungtynių pusėje netrūko emocijų, 70-tą minutę po pražangos aikštės viduryje geltona kortele buvo nubaustas D. Kazlauskas.  Gargždiškiai antroje rungtynių dalyje stengėsi primesti savo žaidimo stilių, tačiau sukurti daug progų įvarčiams vis nepavykdavo.

„Riteriai“ paskutines dešimt minučių kantriai gynėsi ir savo šansų ieškojo kontratakose, kuomet per pridėtą laiką po puikaus reido pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Michael`as Thuique. Rungtynėse baigėsi „Riterių“ pergale rezultatu 2:0.