„Riteriai“ patyrė dar vieną pralaimėjimą © fkriteriai.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ gana netrumpą nelaimėtų rungtynių seriją pavyko nutraukti Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkams.

Antrose rungtynėse iš eilės be diskvalifikuoto vyr. trenerio Sergejaus Kuznecovo rungtyniavę dzūkai 22-ojo turo susitikime 3:1 (3:1) įveikė Vilniaus „Riterius“.

Akistata svečiams prasidėjo sėkmingai: 7-ąją minutę Stanislavas Sorokinas perdavė kamuolį Artiomui Baftalovskiui, kuris taikliu smūgiu pažeme išvedė komandą į priekį.

„Riteriai“ galėjo išlyginti rezultatą, tačiau du Mindaugo Grigaravičiaus šūviai skriejo arti tikslo, S. Sorokinas taip pat mušė pavojingai. Būtent pastarasis 34-ąją minutę pasinaudojo dar viena „Riterių“ klaida bei padvigubino dainaviečių pranašumą.

Tiesa, jau po minutės į baudos aikštelę įsiveržęs Ognjenas Dimitričius atliko perdavimą ir nuo Naglio Paliušio atšokęs kamuolys atsidūrė vartuose. Vis dėlto 43-ioji minutė virto dar vienu puikiu A. Baftalovskio smūgiu į kampą.

Po pertraukos epizodų prie abiejų komandų vartų gerokai sumenko. Alytaus ekipa užtikrintai atsilaikė, tik artėjant susitikimui į pabaigą pavojingai po pakelto kampinio smūgiavo Pierre'as Okende.

„Dainava“ su 25 taškais sugrįžo į 6-ąją vietą, „Riteriai“ turi 14 taškų bei rikiuojasi dešimti.