„Riteriai“ šešiais įvarčiais nušlavė „Nevėžį“ © E. Žaldario nuotr.

Paskutinėse 2021 metų „Optibet A lygos“ rungtynėse sostinės „Riteriai“ 6:0 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ bei sezoną užbaigė su 46 taškais per 36 rungtynes.

Nepaisant netekčių (komandai padėti negalėjo Olaidė Badmus, Rokas Filipavičius, Artūras Dolžnikovas, Valdas Paulauskas) ir nepaisant to, kad rungtynės vyko išvykoje, „Riteriai“ savo persvarą pabandė įtvirtinti nuo pirmųjų minučių.

Vos per šešias minutes, kai krito pirmasis rungtynių įvartis, „Riteriai“ pasižymėti galėjo net tris kartus. Iš pradžių į vartų plotą nepataikė M. Grigaravičius, netrukus gerą Marko Pavlovskio smūgį atrėmė „Nevėžio“ vartininkas.

Pirmasis įvartis krito po kampinio. Nuostabus M. Pavlovskio perdavimas į baudos aikštelę, laiku bei vietoje pakišta D. Barausko galva ir kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Šis įvartis kiek sumažino rungtynių tempą, tačiau tai „Riteriams“ nei kiek netrukdė ir toliau kurti progas, mušti įvarčius.

Beveik įpusėjus pirmajam kėliniui, Aleksandras Levšinas nuostabiu perdavimu pavaišino G. Paulauską, kuris iš kelių metrų padvigubino skirtumą. Gyčiui tai buvo tik antrasis sezono įvartis.

Kad nepasirodytų maža, „Riteriai“ ir toliau spaudė varžovus, kurie, iš esmės, tik atsimušinėjo. Savo ruožtu, Armantas Vitkauskas, tiesiogine to žodžio prasme, šalo. Vos po septynių minučių nuo antrojo įvarčio iš geros pozicijos smūgiavo M. Pavlovskis. Jo smūgiuotą kamuolį vartininkas atrėmė, tačiau pirmasis prie kamuolio prišoko Mindaugas Grigaravičius, kuris vienu lietimu pelnė savo dvyliktąjį sezono įvartį.

Tuo „Nevėžio“ bėdos pirmajame kėlinyje nesibaigė, nes per jį buvo įmuštas ir ketvirtasis įvartis. Maksimas Marusičius nuostabiu perdavimu vienas prieš vieną išvedė G. Paulauską, kuris įformino dublį.

Prasidėjus antrai rungtynių daliai dar vieno įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Po kampinio laisvas paliktas Deividas Malžinskas pelnė savo pirmąjį įvartį per karjerą „Optibet A lygoje“. Prie šio įvarčio darsyk prisidėjo M. Pavlovskis, kuris pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės.

Netrukus treneris Miguelis Moreira pradėjo keitimų karuselę – į aikštę buvo mesti dar „Optibet A lygoje“ nežaidę Povilas Kalimavičius ir Emilis Andriuškevič, taip pat Rokas Masenzovas. Po šių keitimų „Riterių“ persvara kiek sumažėjo, o ir progų nebebuvo sukurta tiek daug.

Paskutinis sezono įvartis buvo įmuštas likus žaisti dešimčiai minučių. Laisvas paliktas M. Marusičius iš kelių metrų komandos persvarą padidino iki 6:0.

Žaidėjams prasideda atostogos, klubo vadovams – pasiruošimas 2022 metų sezonui, kuris startuos po trijų mėnesių.