„Riteriai“ stiprinasi universaliu ispanu © fkriteriai.lt nuotr.

Prieš trečiojo „Optibet A lygos“ turo rungtynes „Riteriai“ pasipildė naujoku – 27-erių vidurio gynėjo, krašto gynėjo ir atraminio saugo pozicijose galinčiu žaisti ispanu Ianu Soleriu. Sostinės ekipos naujokas į Lietuvą atvyko dar praėjusią savaitę, o sutvarkius oficialius dokumentus, jis tapo visaverčiu klubo nariu.

„Ianas yra universalus žaidėjas, galintis rungtyniauti keliose pozicijose, o mums tai itin aktualu. Jis pasižymi geru žaidimu su kamuoliu ir geru intelektu aikštėje. Ianas yra labai komunikabilus žmogus, todėl tikime, kad integracija į komandą ilgai neužtruks“, – apie naujoką sakė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

I.Soleris savo karjerą pradėjo gimtinėje „Espanyol“ klubo jaunimo komandoje. Legionieriaus karjerą jis pradėjo prieš aštuonerius metus, kai išvyko į „Fulham“. Vėliau karjeroje I.Soleris žaidė Slovakijoje, Lenkijoje, o prieš atvykdamas į Lietuvą – Jungtinėse Amerikos Valstijose. Paskutinė jo stotelė „Louisville city“ komanda.

Futbolininkas „Riterių“ gretose gali debiutuoti jau šį vakarą „Optibet A lygos“ rungtynėse prieš Alytaus „Dainavą“. Priminsime, kad rungtynių pradžia „Sportimos“ manieže 19:30 val.