„Riteriai“ sutriuškino Latvijos komandą © fkriteriai.lt nuotr.

Išnaudodami rinktinių pertrauką, Vilniaus „Riteriai“ Panevėžyje sužaidė kontrolines rungtynes, kuriose 3:0 nugalėjo „Jelgava“ futbolininkus. Visus tris įvarčius vilniečiai įmušė po pertraukos. Po kartą pasižymėjo Nathanas Palafozas, Ebuka Onah ir Marianas Šmatlakas.

Be Valdemaro Borovskio, Stefano Filipovičiaus ir Iano Solero žaidę ir Mathew Silvos vadovaujami „Riteriai“ pirmajame kėlinyje turėjo žaidybinę persvarą, tačiau ja pasinaudoti nesugebėjo.

Iškart po pertraukos savo progas pradėjo kurti Latvijos klubas, tačiau tuomet sėkmė jau šypsojosi „Riteriams“.

Treneriams pradėjus keisti žaidėjus, „Riteriai“ sukūrė pavojingą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė N. Palafozas, kuris užtikrintai pasiuntė kamuolį į tinklą bei išvedė savo komandą į priekį.

Šis įvartis „Jelgavos“ atstovus pasiuntė į nokdauną, o „Riteriai“ dar labiau padidino tiek žaidybinę, tiek teritorinę persvarą. Nespėdami paskui vilniečius, latviai du kartus baudos aikštelėje pažeidė taisykles. Už tas pražangas buvo skirti du baudiniai, kurie „Riteriams“ leido persvarą padidinti iki 3:0.

Kitą šeštadienį „Riterių“ laukia „Optibet A lygos“ penktojo turo rungtynės Telšiuose prieš „Džiugą“.