„Riteriai“ svarbioje kovoje nepalaužė „Džiugo“ © fkriteriai.lt nuotr.

32-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse sostinėje vietos ekipa priėmė svečių iš Telšių išbandymą. Turnyro lentelės kaimynų dvikova tarp Vilniaus „Riterių“ bei Telšių „Džiugo“ baigėsi taikiai – 0:0.

Jau 10-ąją rungtynių minutę nuostabią progą pasižymėti turėjo Rokas Filipavičius, kurią nutraukė puikiai sužaidęs Simone Moschinas. Kėlinio viduryje vartų link smūgiavo Edvardas Sarpongas, tačiau Armanto Vitkausko ginamiems vartams pavojaus tai nesukėlė.

Kėliniui einant į pabaigą dešiniuoju kraštu prasiveržęs Anri Rosiveras atliko bandymą, bet pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų. Visgi, vos po kelių epizodų darbo turėjo S. Moschinas, kuris turėjo atremti tolimą varžovų smūgį. Vartininkui padirbėti teko ir per pridėtą teisėjo laiką, kai pasižymėti siekė Ianas Soleras.

Antrame kėlinyje, sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, savąjį šansą po Anrio Rosiversio perdavimo į baudos aikštelę turėjo Colinas Odutayo, bet puolėjas ne itin gerai pataikė į kamuolį bei proga nepasinaudojo.

70-ąją minutę standartinės padėties metu įžaidus kamuolį į vartus pavojingai smūgiavo Nuno Pereira, pastarojo šūvį sustabdė puikiai sužaidęs A. Vitkauskas. Laikui bėgant komandos apsikeitė bandymais, tačiau nė vienas jų didesnių problemų vartininkams nesukėlė. Jau per pridėtą teisėjo laiką po Hario Hančičiaus perdavimo savosios galimybės pasižymėti neišnaudojo I. Soleras, atšokusį kamuolį virš vartų pasiuntė C. Odutayo.

Po 32-ojo „Optibet A lygos“ turo „Riteriai“ su 19 taškų užima 10-ąją poziciją, savo ruožtu Žemaitijos sostinės klubas 3 taškais lenkia vilniečius bei rikiuojasi laipteliu aukščiau.