„Riteriai“ triumfavo prieš „Bangą“ © fkriteriai.lt nuotr.

Pirmose pasiruošimo 2023 metų sezonui kontrolinėse rungtynėse sostinės Vilniaus „Riteriai“ 2:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“. Po įvartį nugalėtojams pelnė Tomas Dombrauskis ir Ayomide Adebayo.

Kiek daugiau nei savaitę besitreniruojanti Pablo Villaro komanda rungtynes pradėjo itin eksperimentine sudėtimi. Šalia penkių peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų vartininku buvo pasirinktas Geraldas Širvinskas, gynybos grandyje – Valdemaras Borovskis ir Valdas Paulauskas, saugai – T. Dombrauskis ir Matas Ramanauskas ir puolėjas Ebuka Onah.

Kaip įprasta pirmoms rungtynėms, abiem komandoms trūko kokybės. Vis tik, laikui bėgant, išryškėjo „Riterių“ žaidėjų individualus meistriškumas. Vilniečiai kiek dažniau pradėjo lankytis prie varžovų vartų, o sužaidus trečdalį kėlinio krito pirmasis įvartis. Komandinės atakos smaigalyje atsidūręs T. Dombrauskis smūgiavo užtikrintai ir rezultatyviai.

Po šio įvarčio „Riterių“ persvara tapo dar labiau pastebimesnė. Sėkmingai gynyboje susirinkti kamuoliai nutraukdavo varžovų atakas, deja, kuriant atakas vis pritrūkdavo tikslumo.

Įspūdingiausia šiose rungtynėse buvo 35-oji minutė. Tuomet buvo skirtas kampinis prie „Riterių“ vartų, tačiau netrukus po galingo reido ir kelių perdavimų kamuolys atsidūrė „Bangos“ vartų tinkle. Aktyviai visą pirmąjį kėlinį žaidusio A. Adebayo smūgis buvo neatremiamas.

Po pertraukos P. Villaras pakeitė keturis žaidėjus. Tarp į aikštę žengusių buvo neseniai sutartį su klubu pratęsęs Rokas Filipavičius bei šią savaitę prisijungęs Colinas Odutayo. Pastarasis netruko tapti aktyviausiu komandos žaidėju kairiajame krašte. Nedaug trūko, kad jis „Riteriams“ būtų sukūręs dar lengvesnį gyvenimą, tačiau jo smūgiai buvo netikslūs.

Rungtynių pabaigoje vilniečiams atstovavo B komandos žaidėjai. Kita kontrolinė akistata laukia po savaitės. Būsimas varžovas „Daugavpils“ klubas.