„Riterių“ gretose rungtyniaus ukrainietis © fk Riteriai nuotr.

Būsimam „TopSport Pirmos lygos“ sezonui besiruošiantys sostinės „Riteriai“ sukirto rankomis su atakuojančiu saugu iš Ukrainos Oleksandru Koževnikovu. „Vokrsla“ klubo auklėtinis savo laiku atstovavo Ukrainos U-17 ir U-18 rinktinėms, o vėliau išvyko į Estijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantį „Trans“ klubą. Jame O. Koževnikovas pasižymėjo aštuoniais įvarčiais bei kūribingu žaidimu atakoje.

„Ieškojome žaidėjo, kuris ne tik pagilintų mūsų sudėtį, bet ir turėtų stipriai išreikštų tam tikrų mūsų žaidimo modeliui reikalingų specifinių savybių, kuriomis galėtų mums padėti. Patinka, kad jis turi kovotojo charakterį ir labai yra pasiilgęs futbolo. Tikrai tikiu, kad Oleksandras bus svarbi komandos dalis artėjančiame sezone.

Nors jam tik 23-eji, bet žiūrint į jo žaidimą, jaučiasi ne tik geras suvokimas, bet ir patirtis bei gebėjimas žaisti komandos labui“, – naujoko gerąsias savybes įvertino „Riterių“ sporto direktorius Vytautas Masaitis.

Kol kas visas pergales priešsezoninėse rungtynėse renkanties „Riteriams“ iki naujojo sezono liko sužaisti vienas rungtynes. 2024-ųjų sezonas „Riteriams“ prasidės kovo 9-ąją.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB