„Riterių“ gynybą cementuos legionierius iš Serbijos © fkriteriai.lt nuotr.

Antradienį į Lietuvą atskridęs 28-erių Stefanas Filipovičius pasirašė sutartį su Vilniaus „Riteriais“ bei tapo antruoju sostinės ekipos tarpsezonio naujoku. Vidurio gynėjo pozicijoje žaidžiantis serbas pakeis praėjusiame sezone komandai atstovavusį tautietį Nemanją Lakičių-Pešičių.

„Stefanas yra patyręs žaidėjas, kuris, tikiu, bus gynybos ramstis. Jis atvyko iš pajėgaus Serbijos aukščiausios lygos čempionato, kuriame buvo starto sudėties žaidėjas. Tai yra labai svarbu, nes laiko tam, kad įgautų gerą sportinę formą, jam neprireiks daug“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Savo karjerą S. Filipovičius pradėjo Belgrado BASK klube ir išskyrus pusmetį visą karjerą atstovavo gimtosios šalies klubams. Vienintelį kartą legionieriumi gynėjas buvo 2019 metais, kai atstovavo kaimyninės Juodkalnijos Podgoricos „Budučnost“ ekipai.

„Čia esu tam, kad padėčiau laimėti“, – susipažindamas su naujaisiais komandos draugais sakė S. Filipovičius.

Trečiadienį futbolininkas sėkmingai atliko medicininę apžiūrą, o nuo ketvirtadienio prisijungė prie komandinių treniruočių.

„Riteriai“ artimiausias kontrolines rungtynes žais šeštadienį 19:30 val. „Sportimoje“ prieš Daugpilio BFC „Daugavpils“ klubą. Treneriai kol kas dar nėra nusprendę, ar naujasis jų auklėtinis pasirodys šiose rungtynėse.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos