Rivaldo karjerą nori tęsti Azijoje    © Eurofootball.lt
Buvęs Brazilijos rinktinės puolėjas Rivaldo (%p02666) apstulbino Atėnų „%c00135“ ekipos vadovybę ir sirgalius paskelbęs, jog karjerą norįs tęsti Azijoje.

36-erių futbolininkas neįvardijo naujojo klubo pavadinimo, tačiau Graikijos spaudoje pranešama, jog juo turėtų būti Uzbekistano „Bunyodkor“.

„Buvo sunku apsispręsti, tačiau sulaukiau labai gero tolimesnei mano karjerai pasiūlymo“,- antradienį Graikijos radijo stočiai „Novosport FM“ atskleidė brazilas.

„Puikiai praleidau laiką „AEK“ klube. Dėkoju komandos prezidentui ir sirgaliams, tačiau šis pasiūlymas man ir mano šeimai labai naudingas. Šis pasiūlymas labai geras, todėl negaliu jo nepriimti. Turėčiau milijoną kartų atsiprašyti komandos, kadangi jiems liko labai nedaug laiko surasti pamainą man“,- savo pasirinkimą motyvavo futbolininkas.

Visgi Atėnų klubo atstovas patikino, jog Rivaldo nepaliks „AEK“, jei treneris Georgos Donisas neras pamainos futbolininkui.

„Rivaldo nori išeiti, tačiau, nepaisant jo norų, jo kontraktas su „AEK“ galioja iki šio sezono pabaigos, todėl jis galės palikti klubą tik tuomet, jei bus rasta pamaina į jo vietą“,- pakalbintas „Reuters“ žurnalistų išrėžė Graikijos klubo atstovas.

„Jeigu taip atsitiks, už jį dar teks sumokėti išpirką – jis neišeis kaip laisvas agentas“,- pridūrė graikas.

2002 metais su Brazilijos rinktine pasaulio čempionu tapęs Rivaldo į Graikiją atvyko 2004 metais. Iš pradžių tris sezonus jis vilkėjo „Olympiakos“ klubo marškinėlius, o praėjusį sezoną persikėlė į „AEK“ ekipos gretas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...