Buvusios "Barcelona" ir "Deportivo" žvaigždės brazilo Rivaldo (%p02666) agentas informavo Ispanijos čempionato vidutinioką Sevilijos "%c00097", kad jo klientas su Kataro futbolo federacija jokios sutarties nepasirašė, kaip buvo teigiama anksčiau.

Praėjusį mėnesį "Betis" pateikė Rivaldui pasiūlymą, kuris sudarė vos trečdalį tos sumos, kurią brazilui siūlė "Bolton". Dabar agentas "Betis" pranešė, kad jie galėtų susitarti su Rivaldo, jei tik padidintų savo siūlomą algą.

Pasak žiniasklaidos, Rivaldo savo agentui teigė, kad jis sutiktų žaisti už mažesnę algą "Betis" gretose, tačiau ne už tokią mažą, kokią Ispanijos klubas siūlė iki šiol.

Ispanijos sporto dienraštis "Marca" praneša, kad "Bolton" siūlė Rivaldui vienerių metų kontraktą, kurio vertė būtų 4 milijonai eurų - tris sumokėtų klubas, o vieną sporto avalynės ir aprangos gamintoja "Reebok", kuri yra pagrindinė Anglijos klubo remėja.

Nors "Betis" Rivaldui siūlo kiek daugiau nei milijoną eurų per metus, jie nėra paskutinėje vietoje kovoje dėl šios futbolo žvaigždės. Jie turi tai, ko neturi nei "Bolton", nei Kataras - žaidėjo norą žaisti Ispanijoje. Rivaldo jau anksčiau teigė norįs visiems įrodyti vis dar galįs žaisti aukščiausiame lygyje ir, galbūt, atstovauti Brazilijai 2006 metų Pasaulio čempionate Vokietijoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos