Po Ita lijos taurės finalo atsakomųjų rungtynių, kurias "%c00037" rezultatu 3-1 laimėjo prieš "%c00028" ekipą ir dėka bendro rezultato 4-2 antrus metus iš eilės laimėjo Italijos taurę, Roberto Mancini džiūgavo kad pavyko ne itin sėkmingą sezoną užbaigti iškovotumi trofėjumi, o Javieras Zanetti (%p01359) džiaugėsi kad pagaliau pats galėjo iškelti taurę.

"Inter" treneris Roberto Mancini laimėjo net dešimtajį Italijos taurės titulą per savo žaidėjo ir trenerio karjerą ir išreiškė džiaugsmą po savo ekipos pergalės.

"Aš džiaugiuosi dėl savo auklėtinių, kadangi jie per pastarajį mėnesį patyrė daug nusivylimų ir šis titulas jiems leis šiek tiek pasidžiaugti. Jie nusipelnė šio puikaus rezultato." - savo mintimis dalinosi R.Mancini.

Visgi ne visi "Inter" sirgaliai jautėsi taip kaip ekipos treneris - daugelis jų paliko stadioną dar prieš apdovanojimų ceremoniją ir iškėlė didelį plakatą su užrašu "Džiaukitės šia bereikšme taure. Tai jūsų garbės nesugrąžins".

Milano klubo fanai taip sureagavo vis dar jausdami nuoskaudą dėl ekipos pasitraukimo iš Čempionų lygos po pralaimėjimo "Villarreal" klubui bei vilčių neišpildžiusio sezono Italijos lygoje.

"Mes pasitraukėme iš Čempionų lygos siaubingu būdu. Tačiau aš manau kad "Arsenal" prieš "Villarreal" rungtyniavo dar prasčiau už mus, nors jie ir pateko į finalą. Tuo tarpu apie "Serie A" nenorėčiau kalbėti nes tai atskiras dalykas" - sirgalių reakcijos priežastis aiškino "Inter" treneris.

Treneris taip pat minėjo, kad jeigu ne "Juventus" vadybininko Luciano Moggi bandymai paveikti teisėjus, galbūt "Inter" ir kitos Italijos ekipos būtų kelis pastaruosius Italijos čempionatus pasiekusios daugiau.

Taip pat R.Mancini teigė, kad jo nejaudina pasirodę gandai kad jį vasarą vyriausiojo trenerio poste gali pakeisti Fabio Capello. "Inter" stratego teigimu, jis šiuo metu susikoncentravęs tik ties savo darbu, o ne pranešimais spaudoje.

Tuo tarpu "Inter" komandos kapitonas Javieras Zanetti džiugavo, kad jis pagaliau galėjo iškelti taurę vilkėdamas savo ekipos marškinėlius.

"Praėjusiais metais aš negalėjau priimti taurės, kadangi buvau išvykęs žaisti už Argentinos nacionalinę ekipą ir tai už mane padarė Ivanas Cordoba (%p01364), tad šis vakaras man labai ypatingas. Mes labai norėjome iškovoti šią taurę ir manau kad mūsų sirgaliai taip pat turėtų džiaugtis su mumis" - teigė J.Zanetti.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos