Olandijos jaunimo rinktinės saugas Robinas van Persie kitą sezoną žais už Anglijos "Premier" lygos čempioną Londono "%c00041". Pastarasis klubas sutarė su Roterdamo "Feyenoord" dėl žaidėjo perėjimo. Galutinė sandorio suma priklausys nuo medicininės apžiūros rezultatų.

Dvidešimtmetis atakuojantis saugas pastaruosius du metus pastoviai buvo "Feyenoord" pagrindinėje sudėtyje, padėdamas komandai laimėti UEFA taurę 2002-ais. Tais pačiais metais jis buvo išrinktas geriausiu metų Olandijos jaunuoju futbolininku. Šiais metais per 27 rungtynes jis yra įmušęs 6 įvarčius.

Duodamas interviu oficialiai "Arsenal" interneto svetainei, vyriausiasis treneris Arsene'as Wengeras sakė: "Robinas yra puikus jaunas talentas ir fantastiškas klubo pirkinys. Jis jau parodė savo dideles galimybes, žaisdamas tiek už klubą, tiek atstovaudamas šalies jaunimo rinktinei, ir jis žymiai sustiprins mūsų sudėtį. Jis nuostabiai žaidžia kaire koja ir yra puikus perdavimų meistras su geru aikštės matymu. Robinas yra universalus žaidėjas, galintis žaisti tiek puolime, tiek saugų linijos krašte".

Pats van Persie sakė: "Aš be galo džiaugiuosi prisijungęs prie tokio didžulio klubo, kaip "Arsenal". Man tai yra svajonės išsipildymas".

Londono klubas, kuris praeitą sekmadienį užsitikrino čempionų vardus, oficialiai užregistruos van Persie gegužės 17 dieną, kuomet klubams vėl bus leista pasirašyti sutartis su naujais žaidėjais.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos