Robsonas pratęsė kontraktą © Eurofootball.lt
"%c00046" klubas šiandien išplatino pusmečio (iki sausio 31 dienos) finansinę ataskaitą bei pranešė, jog ekipos treneris Seras Bobbis Robsonas (Sir Bobby Robson) pratęsė kontraktą su ekipa iki 2004-2005 metų sezono pabaigos.

71-erių metų Robsonas į "Šarkomis" dėl klubo spalvų pravardžiuojamą ekipą atėjo 1999 metų rugsėjo mėnesį pakeisdamas trenerį Ruudą Gullitą.

"Bobis pratęsė kontraktą vieneriems metams ir tai reiškia, jog jis ekipą treniruos ir kitame sezone, - kalbėjo klubo prezidentas Freddis Shepherdas, - Manau, jog jis yra toks pat patenktintas, kaip ir klubas."

Paklaustas apie galimybę, jog naujam kontraktui pasibaigūs Robsonas liks ekipoje, prezidentas atsakė: "Žinant jo būdą, tikrai nebūtų keista."

Kartu su šiuo pranešimu išplatinta klubo finansine ataskaita klubo vadovai teigė esą patenkinti. Joje rašoma, kad klubo apyvarta sumažėjo 15% nuo 291 iki 250 milijonų litų. Tai atsiliepė ir pelnui: jis sumažėjo nuo 38 iki 24 milijonų litų. Suma išleidžiama žaidėjų algoms yra 120 mln. litų ir sudaro mažiau nei pusę klubo biudžeto.

"Šiandien mes pranešėme veiklos rezultatus ir jais esame patenkinti. Nepaisant to, jog klubas iškrito iš šių metų Čempionų lygos, mūsų finansiniai rodikliai yra geri - tai įrodo mūsų progresą aikštėje ir klubo valdyme," - kalbėjo klubo prezidentas.

Šiame sezone klubas pratęsė kontraktus su Anglijos rinktinės žaidėju Jarmeinu Jenasu (%p02394) (5-iems metams), 33-ių puolėju Alanu Sheareriu (%p02396) (vieneriems metams) bei 34-mečiu saugu Gariu Speedu (%p02398) (taip pat vieneriems metams).

Klubas taip pat sumažino savo finansinius įsipareigojimus parduodami Nolbertą Solaną, Carlą Cortą, Nikosą Dabizasą, Clarencą Acuną bei Wayne'ą Quinną.

Šiandien Ispanijoje klubas žais atsakomasias UEFA taurės rungtynes su "%c00021". Pirmasias anglai laimėjo 4-1.