"Roma" ir toliau nesugeba išsikapanoti iš dugno Italijoje © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse pirmą savaitgalio dieną sužaistos dvejos XI turo rungtynės.

Ir vėl tik nuviliančiomis lygiosiomis 1-1 turėjo tenkintis šalies vicečempionas "Roma" klubas, išleidęs pergalę mače su "Bologna".

Pirmąją progą šioje dvikovoje sukūrė šeimininkai - sužaidus 8 minutes Romos ekipos vartininkas Doni atrėmė pavojingą Davide Marchini smūgį, o prie kamuolio suskubusiam kitam "Bologna" puolėjui Marco Di Vaio pritrūko tikslumo.

Vėliau žaidimas aprimo, tačiau kėlinio pabaigoje galimybių turėjo abi komandos - iš pradžių keliskart pro šalį šovė "Roma" puolėjas Mirko Vučiničius, o kitoje aikštės pusėje kamuolio nukreipti į vartus nesugebėjo tas pats Di Vaio.

Pirmąjį įvartį žiūrovai išvydo tik 68 minutę ir jį pelnė svečiai. Kas gi kitas - suklaidinęs gynėją varžovų vartininką nuginklavo "Roma" kapitonas Francesco Totti, išvedęs savo komandą į priekį.

82 minutę sostinės klubas galėjo palaidoti visas varžovų viltis, bet Vučiničius nepataikė į vartus ir "Bologna" tuo pasinaudojo - jau per teisėjo pridėtą laiką, 92 minutę, galva kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė "Roma" gynėjas Cicinho.

Po šių lygiųjų "Roma" nesugebėjo išsikapstyti iš 17 turnyrinės lentelės vietos, kurioje rikiuojasi surinkusi vos 8 taškus per 10 mačų. Tiesa, Luciano Spalletti auklėtinių dar laukia atidėta dvikova su Genujos "Sampdoria".

"Bologna" žengia greta - 18 vietoje su 7 taškais.

Kitame vidutiniokų mače "Torino" namie 1-0 įveikė dešimtyje mačą baigusią "Palermo" komandą. Vienintelį įvartį pelnė 24 metų saugas iš Austrijos Jurgenas Saumelis.

"Bologna" 1 - 1 "Roma"
68' [0 - 1] Francesco Totti
90' [1 - 1] Cicinho (į savus vartus)

"Torino" 1 - 0 "Palermo"
88' [1 - 0] Jurgen Saumel

83' iš aikštės pašalintas Antonio Nocerino ("Palermo")