„Roma“ išvykoje parklupdė „Inter“ ekipos futbolininkus © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „Roma“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Inter“.

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos turėjo po keletą pavojingų progų pasižymėti. Pirmieji „ledus pralaužė“ šeimininkai. 30 minutę smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą oponentų vartininką nuginklavo Federico Dimarco.

Tačiau, „Roma“ po 9 minučių išlygino rezultatą. Po puikaus Leonardo Spinazzola‘os perdavimo iš krašto kamuolį į vartus pasiuntė Paulo Dybala.

Antrame kėlinyje „Inter“ futbolininkai turėjo keletą progų išsiveržti į priekį. 63 minutę Hakanas Calhanoglu baudos smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, o už keletos akimirkų Kristjanas Asilani iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį šalia virpsto.

Tačiau, rungtynėms artėjant prie pabaigos Jose Mourinho kariauna surado savo pergalingą įvartį. Lorenzo Pellegrini iš standartinės padėties pakėlė kamuolį į baudos aikštelę ir Chrisas Smallingas smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Po šio mačo „Roma“ bent kuriam laikui rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Inter“ sezoną pradėjo ne itin sėkmingai ir tenkinasi septinta vieta.