"Roma" neįveikė "Chievo", "Napoli" ir "Inter" mače - rezultatyvios lygiosios (VIDEO)

Sekmadienį toliau tęsėsi "Serie A" čempionato kovos. Per visą dieną sužaisti šeši susitikimai.

Pamažu iš kovos dėl "Scudetto" krenta "Roma" klubas - Rudi Garcia auklėtiniai dar kartą prarado taškus. Sostinės futbolininkai be įvarčių sužaidė su Veronos "Chievo".

Dėl vietos Europoje kovojantis "Genoa", tuo tarpu, taip pat svečiuose neįveikė "Empoli" vienuolikės. Mačas baigėsi rezultatu 1-1.

Rezultatyvios rungtynės įvyko Udinėje, kur vietos klubas 3-2 palaužė "Torino". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Antonio Di Natale, Panagiotis Kone ir Molla Wague.

Į "Serie A" taip pat sugrįžo ant bankroto slenksčio esantis "Parma" klubas. Nepaisant to, sugrįžimas buvo gana sėkmingas - mače prieš Bergamo "Atalanta" iškovotas taškas.

Paskutiniosiose vakaro rungtynėse Neapolyje vietos komanda į kovą stojo su Milano "Inter" futbolininkais. Šį mačą stebėję sirgaliai išvydo pašėlusį antrąjį kėlinį - jo metu pelnyti net keturi įvarčiai.

Vis dėlto, po finalinio rungtynių švilpuko daug priežasčių džiaugtis jiems nebuvo, nes "Napoli" iššvaistė turėtą dviejų įvarčių persvarą, o susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2. 87-ąją minutę tašką po antrosios Henrique užsidirbtos geltonos kortelės nuo 11 metrų žymos išplėšė Mauro Icardi.

"Cesena" 0 - 0 "Palermo"

"Chievo" 0 - 0 "Roma"

"Empoli" 1 - 1 "Genoa"
[0-1] 27' Mbaye Niang
[1-1] 66' Federico Barba

"Parma" 0 - 0 "Atalanta"
87' Cristian Rodriguez ("Parma") pašalintas iš aikštės

[2-1] 72' Rodrigo Palacio
86' Henrique ("Napoli") pašalintas iš aikštės
[2-2] 87' Mauro Icardi (iš 11 metrų baudinio)